Альфред Шнитке• 20 июля 2022
Так не вистачає друзів, є з ким побачитися, а рідної душі нема, у вас бува так?
Багато з ким перестала спілкуватися через різні погляди на війну, як відрізало, не скажу, що сумую, відносини більше були токсичні або нав’язливі. І до війни ще гуляла думка, що не вистачаю з ким приємно погомоніти, а зараз так і взагалі)
Показушница• 20 июля 2022
Мені пощастило неймовірно, у мене є такий друг, один єдиний такий, дуже люблю і ціную його
Своего не предлагать• 20 июля 2022
Гомоніть з нами)
А по темі - у мене схоже. Хоча я й не особливо страждаю через це зараз)
Вездевлазиющая• 20 июля 2022
Немає друзів і зараз від того не страждаю. Все життя психолог для всіх, без виключення і все задарма, набридло. Дуже сумую за природою, шукаю дачу поруч з лісом або річкою.
Мстящий за Зайца• 20 июля 2022
Останні 11 років так
для мене чоловік найкращий друг, але звісно цього буває мало
Ms. Dolly• 20 июля 2022
У меня подруга ,еще со школы.Дружим по сей день.При том,что я живу заграницей,мы каждый день переписываемся,созваниваемся.В жизни всегда были поддержкой друг друг,в сложных ситуациях знала,что она всегда прийдет на помощь и поддержит(как и я ее).Я очень рада,что она у меня есть,как сестра.Больше никогда и ни с кем так не дружила.Без нее было бы плохо((
Альфред Шнитке
• 20 июля 2022
Ответ дляDreami
Схожа ситуація, мої друзі і родичі всі далеко тепер, клята війна... Напишіть в особисті, будемо дружити
Дякую) не знаю чи я готова до нових знайомств, це більше питання констатація) в мене було 3 близьких подруги і ще й старша сестра теж як подруга, тепер з жодною з них не співпадають життєві цінності, інтереси, як так?) тато завжди казав, що час покаже, таки показав..) сумно
Ответ дляАльфред Шнитке
Пишить як що що, можемо в телеграмі поспілкуватися без особистих даних ) я не знаю де шукати друзів у дорослосу віці, особливо, коли довгий час працював на фрілансі ))
А я на шпагате• 20 июля 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Останні 11 років так
У мене так само щодо чоловіка. От не знаю нормально це, чи ні
Для того, щоб потеревенити є кілька приятелів. Але це не прям друзі-друзі, як було в більш молодому віці.
Мстящий за Зайца• 20 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Він у мене знає все, завжди щось порадить. А от він триндіти не любить от і перший мінус коли немає подруги)))