Альфред Шнитке• 20 июля 2022

Так не вистачає друзів, є з ким побачитися, а рідної душі нема, у вас бува так?

Багато з ким перестала спілкуватися через різні погляди на війну, як відрізало, не скажу, що сумую, відносини більше були токсичні або нав’язливі. І до війни ще гуляла думка, що не вистачаю з ким приємно погомоніти, а зараз так і взагалі)
Гуру троллинга• 20 июля 2022
Останні років 10 так((((

Показушница• 20 июля 2022
Мені пощастило неймовірно, у мене є такий друг, один єдиний такий, дуже люблю і ціную його
Своего не предлагать• 20 июля 2022
Гомоніть з нами)
А по темі - у мене схоже. Хоча я й не особливо страждаю через це зараз)
Аноним Завхоз• 20 июля 2022
Теж відрізало через війну майже всіх
Вездевлазиющая• 20 июля 2022
Немає друзів і зараз від того не страждаю. Все життя психолог для всіх, без виключення і все задарма, набридло. Дуже сумую за природою, шукаю дачу поруч з лісом або річкою.
Мстящий за Зайца• 20 июля 2022
Останні 11 років так для мене чоловік найкращий друг, але звісно цього буває мало
Dreami• 20 июля 2022
Схожа ситуація, мої друзі і родичі всі далеко тепер, клята війна... Напишіть в особисті, будемо дружити
Ms. Dolly• 20 июля 2022
У меня подруга ,еще со школы.Дружим по сей день.При том,что я живу заграницей,мы каждый день переписываемся,созваниваемся.В жизни всегда были поддержкой друг друг,в сложных ситуациях знала,что она всегда прийдет на помощь и поддержит(как и я ее).Я очень рада,что она у меня есть,как сестра.Больше никогда и ни с кем так не дружила.Без нее было бы плохо((
автор Альфред Шнитке • 20 июля 2022
Ответ дляDreami
Дякую) не знаю чи я готова до нових знайомств, це більше питання констатація) в мене було 3 близьких подруги і ще й старша сестра теж як подруга, тепер з жодною з них не співпадають життєві цінності, інтереси, як так?) тато завжди казав, що час покаже, таки показав..) сумно

Dreami• 20 июля 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Пишить як що що, можемо в телеграмі поспілкуватися без особистих даних ) я не знаю де шукати друзів у дорослосу віці, особливо, коли довгий час працював на фрілансі ))
А я на шпагате• 20 июля 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
У мене так само щодо чоловіка. От не знаю нормально це, чи ні

Для того, щоб потеревенити є кілька приятелів. Але це не прям друзі-друзі, як було в більш молодому віці.
Мстящий за Зайца• 20 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате

Він у мене знає все, завжди щось порадить. А от він триндіти не любить от і перший мінус коли немає подруги)))