Кондуктор маршрутки• 21 июля 2022

Сто тысячная тема наверное, хочу вернуться домой

Я сейчас с ребенком 1.5 за границей. Снимаю квартиру, муж оплачивает. Очень устала, ребенок активный, нервный, я как белка в колесе, выгляжу что зомби, похудела сильно, тут никого не знаю, ни с кем не общаюсь, уже пол года тут, и ничего. Есть ещё ГВ, малыш может каждый час ночью просыпаться. В общем, я выдохлась, собираюсь возвращаться в Киев к маме и мужу. Мама приехать не может. Но с другой стороны страшно за ребенка, хочется максимально обезопасить его(( плачу, хоть и по немного готовлю чемоданы. Ехать долго, я не в Европе. Хочу послушать мнения со стороны. Сразу пишу, могу не отвечать долго, ребенок скоро проснется.
Результат:
вже голосів: 632
295 (46.68%) Ехать в Киев
193 (30.54%) Сидеть на месте
113 (17.88%) Посмотреть варианты
31 (4.91%) Ехать в Украину но в другой г.
olena_shch• 21 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
Дети должны быть в безопасности, это самое главное, а не семья должна быть в месте.
Что за странные установки?
Автор не в отпуск уехала, а от войны
А була безпека ми виїхали всі разом .

Угадайс• 21 июля 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую, потроху згортала до війни, потім переїзди, малий нервував сильно і зависав просто(( думала почекати, бо дорога довга додому, а ГВ в дорозі дуже зручно. Малий ще алергік, молочки не можна, от для мене зараз ГВ теж виручає
Есть разные смеси, гипоаллергенные в том числе, я ещё 17 лет назад из использовала после сворачивания гв в год
НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляolena_shch
Ви явно не мали ніколи приклада сім´ї і війна не тут. Я вже писала,померти в авто в аварії у кожного шансів куди більше, ніж в столиці від ракети. Немає безпеки ніде. Взагалі. Війна буде ще досить довго . Приблизно рік.
Якого ще приклада семьи?
У меня папа все 90е ездил в Польшу и ниче, норм.семья, кормил семью, так было надо, здесь был ппц, на заводах не платили зп.
И так жили тысячи семей.
Я себе не простила бы, если бы не дай бог ракета и что-то с ребенком, я взрослый человек, и несу ответственность за него. Вывезти ребенка в безопасное место - моя обязанность.
А вы на спермотоксикоз намекаете или что?
НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляolena_shch
А була безпека ми виїхали всі разом .
Ну а автор мужа не может видимо работать удаленно и что.
Нормальный муж отпустит жену с детьми, а не будет плакать, мол, сидите дома, спите в коридоре, нечего шастать
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Завжди дивують люди, у яких є лише їх думка і неправильна.
Вам би одну дитинку з неврологією або аутичним спектром хоча б на місяць на виховання. І потім поговоримо.
Давайте поговоримо, в мене є така дитина . Працювати почала, коли їй було 4 міс.
руки_Крюги• 21 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
А может и не пока, может его вообще трогать не будут
И ключевое здесь - ’может’...
НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Флаг вам в руки, а у автора может послеродовая или обычная депрессия,
Не все героини, как вы
Серьезная баба• 21 июля 2022
Ответ дляLizavel
Не понимаю просто, от чего киевлянки такие ранимые и переляканные...девочки из Николаева и Харькова редко жалуются...а из Мариуполя даже не пишут..им не до кидстаффа((((
Автор тему создала возвращаться или нет ей в Киев? Наверное, если бы шла речь о Харькове, вопроса такого не было бы.
Кожугетовый ансамбль• 21 июля 2022
Я вернулась в Киев к мужу. Уеду, если будет опять наступление на Киев. Сестра побыла месяц и уехала в Европу опять. Слишком нервничает во время тревог

Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
Не все героини, как вы
Для післяпологової депресії вже запізно. В автора багато вільного часу, який вона не вміє організувати, всі її тривоги передаються дитині, тому і такий результат. Дітям з неврологією в першу чергу потрібен режим, фізична активність і повноцінний сон.
НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
А вы спец по депрессиям? Прям точно авторитетно заявляете? Смешно, честно
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ні, випускаєте в безпечне місце
Для таких дітей як автора безпечних місць немає. Дитина може по рівній дорозі бігти і зразу обличчям у асфальт йти. Відчуття страху та небезпеки у таких дітей відсутнє, а падіння навіть з метрової висоти може закінчиться госпіталізацією. Я зі своєю дитиною у травматології перебудова стільки, що всіх лікарів знала. Хоча усіма силами намагалася уникнути падінь і травмувань, буквально водила за руку. А хтось ростить своїх як бур´ян, і у травматології не був, тому і повчає тут на форумі ’відпустіть у безпечне місце’. Не розуміючи, що між здоровою і неврологічною дитиною прірва.
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
В мене була реальна депресія після пологів, яку лікував лікар
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
В тому і справа, що не потрібно водити за руку, ніколи, а займатися розиваючими заняттями - плавання, фітбол, вправи на координацію, щоб дитина вміла падати і добре відчувала своє тіло
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляolena_shch
Я вже приводила тут статистику по смертям в аварії і від обстрілів у Києві. Від обстрілів загинуло значно більше.
Але ж вам по телевізору сказали навпаки, і ви навіть не перевіривши, те повторюєте.
НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Так вот депрессия может развиться и не сразу после родов,
А постепенно - от утомления, от дня сурка, от отсутствия самореализации и т.д и т.п, вы же не врач, чтобы утверждать о моральном и псих.состоянии автора
Серьезная баба• 21 июля 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Согласна, этот миф про ’Киев, кот защищён лучше всех’- это для дебилов
Так именно его тут талдычат ежедневно. А практика показывает совсем иное. И никак не поймут, что не нужно сравнивать города. А оценить обстановку в каждом конкретном городе. Ракетные удары могут быть везде, но в Киеве вероятность больше, так как орки без конца вопят о центрах принятия решений и тд. И то, что Киев до самого конца войны останется для орков желанной целью - или в захваченном, или в хлам разбитом, как получится, городом, то это тоже вроде как всем понятно. И отсутствие бомбоубежищ - это не опасность? Когда просто сидишь в тревогу на высоком этаже. И видишь как предыдущим прямым попаданием снесено 4 этажа. Какое правило двух стен? И про то , что не все ракеты могут сбить -это тоже правда. Я сама живу в Киеве, не паникую, не истерю, как будет уже - бежать повторно не собираюсь. Отписываюсь только когда идет речь о безопасности малышей, которых хотят вернуть. Каждому решать самому конечно
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
Ну ж нема об´єктивних причин для втоми, все можна змінити і справа не в місці проживання
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Працювали звичайно ж, з дитиною на руках? Чи скинули на іншого дурника, хто сидітиме з такою дитиною?
Мій чоловік після вихідних завжди говорив: нарешті на роботі відпочинку. Так це він за дитиною не доглядав, а просто був поруч, і то втомлювався. Дивитися за дитиною з діагнозом важче за любу роботу. Це я вам вже як працююча мама не однієї дитини кажу) А якщо порівнювати виховання дитини з діагнозом і без, то одна з діагнозом на десяток без потягне.

НаливайКа• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Господи, ладно, вы непробиваема. Сложно наверно жить с такими стереотипами, что у всех должно быть все как у вас
Вилами по воде• 21 июля 2022
Мы, наверное, будем возвращаться в киев через месяц-два
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Так, з дитиною на руках, працювала віддалено, бо нам катастрофічно були потрібні гроші, поміж тим майже до 6 років ходили на реабілітації, що займає багато сил і часу. З другою дитиною значно простіше, бо вона здорова, з меншим працювати почала після року віддалено і в 2 роки повернулася в офіс.
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ви дивна? Ви до розвиваючих занять просто не добіжите (бо такі діти не ходять, а бігають, і ви поруч біжите, тримаючи за капюшон, руку , шиворот...). Дитина упаде раніше, ніж ви кудись добіжите. І не завжди падіння обмежаться зідраною шкірою. Які заняття у 1,5 роки? Така дитина буде убігати щоразу, бо у неї просто мотор у ...опі, який не зупиняється ні на мить.
У мене гарна новина для автора: такі діти переростають. Але на це потрібно дуже багато часу і сил. Неврологія нікуди не подінеться, на жаль, вона трансформується і все одно буде супроводжувати по життю. В чомусь стане значно легше, в чомусь навпаки важче.
Люблю Украину• 21 июля 2022
Ответ дляПопадалочка
Я буду в сентябре возвращатся. Крышу рвет у меня и у детей.если шо, обратно поедем.
Я з такими думками повернулась на підйомі в травні, коли всі вертались. Другий раз вже тяжче, сидиш, неначе вже звикший до смертей. Якесь оціпеніння прийшло, і думки - як буде, так буде, і тд.. Це дуже поганий стан. Якщо у вас там більш-менш з проживанням, є виплати - сидіть, не вертайтесь.
Заюшка_хозяюшка• 21 июля 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Если что то делаю а не с ребенком - он орет, поэтому домашние дела сложно делать. Ну он уже пробует залазит везде где найдет хоть какую то возвышенность. Он несётся напролом, ну как бы не хочется надеяться на авось пронесёт когда на всей скорости несётся в железного коня на площадке, или лезет на неустройчевый железный стул, или на полочку в комоде, или под качели, или раскручивает карусель на всю.
Вчера разбил колени и лоб хотя просто рядом шел и резко захотелось ему по ямке пробежаться. Я понимаю что падать нормально, но у него нет тормозов никаких и делает все быстро, всегда бежит, не ходит спокойно. Мне как бы не хочется тут в скорую ехать в случае чего.
і що? робити домашні справи , а дитині даєте каструлю. кришку, половник. розмовляєте з ним, розповідаєте що саме ви робите , хоч віне не все розуміє. в мене молодший другий активний , а ще й батько лежачий як раз був(жив з нами). Чоловік на роботі, мати давно померла, ще є старший. і ВСІ хочуть їсти. годувала грудьми до речі до 2 р. Не думайте, що ви якась особлива, ви просто нервова і виснажена, усе. Організовуйте свій побут і поставте себе в центр, а не дитину(іншими словами менше панькайтеся і цілуйте в попу)
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Вибачте, але з дитиною з серйозною неврологією ви не те що працювати - в туалет не могли б сходити вільно. Це абсолютно неможливо. Це все одно , що зі зламаними ногами в гіпсі партію лебедя танцювати. Не вірю.
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Не просто добіжу, а буду ходити на них регулярно, бо інакше дитина не виросла б повноцінною. З такими дітьми займаються професіонали, які вміють знаходити підхід. А в автора просто здорова активна дитина, яка не знає, що таке режим.
Kristinka2106• 21 июля 2022
Возвращаюсь с детьми младшей 1.3мес дорога конечно будет ужас,т.к поезда только сидячие,а дочка и минуты не сидит
Заюшка_хозяюшка• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
автор заперечує неврологію. здорова в неї дитина. тому і поради в такому руслі
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
В неї не серйозна неврологія, була підозра на ДЦП, але обійшлося без нього, в дитинстві були порушення моторики, проблеми з диханням, гіперактивність, затримка мови. Майже все вдалося скоригувати, залишилися тільки проблеми з пам´яттю і увагою.