Кондуктор маршрутки• 21 июля 2022

Сто тысячная тема наверное, хочу вернуться домой

Я сейчас с ребенком 1.5 за границей. Снимаю квартиру, муж оплачивает. Очень устала, ребенок активный, нервный, я как белка в колесе, выгляжу что зомби, похудела сильно, тут никого не знаю, ни с кем не общаюсь, уже пол года тут, и ничего. Есть ещё ГВ, малыш может каждый час ночью просыпаться. В общем, я выдохлась, собираюсь возвращаться в Киев к маме и мужу. Мама приехать не может. Но с другой стороны страшно за ребенка, хочется максимально обезопасить его(( плачу, хоть и по немного готовлю чемоданы. Ехать долго, я не в Европе. Хочу послушать мнения со стороны. Сразу пишу, могу не отвечать долго, ребенок скоро проснется.
Результат:
вже голосів: 632
295 (46.68%) Ехать в Киев
193 (30.54%) Сидеть на месте
113 (17.88%) Посмотреть варианты
31 (4.91%) Ехать в Украину но в другой г.
Не стесняюсь• 21 июля 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ничего вы не знаете, и никак особо киев по сравнению с др городами не защищён, и прилетает туда точно так же, и в феврале танки рашистские по Киеву ехали, если вы не в курсе
Приезжайте к нам в Харьков, для сравнения... советую Харьков Laif почитать, вчера -сегодня сколько раненых и погибших, как минимум 5, но почему-то про Харьков нет топ тем.

Не стесняюсь• 21 июля 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ключевое в вашем сообщениии ’в феврале’, а в Харькове с февраля и до сегодня по городу лупят ракеты и обстреливают градами жилые кварталы . Сегодня Барабашова рынок обстреляли ! А рынок не на окраине города !
Так шо в Киеве шоколадно по сравнению с Харьковом !
Я в шоке когда сравнивают Киев с Харьковом(((
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Не просто добіжу, а буду ходити на них регулярно, бо інакше дитина не виросла б повноцінною. З такими дітьми займаються професіонали, які вміють знаходити підхід. А в автора просто здорова активна дитина, яка не знає, що таке режим.
Здорова активна дитина поводить себе геть інакше. Ви пишите з погляду саме на здорову дитину, яка може займатися сама, яка спокійно відпускає батьків, спокійно спить вночі, спокійно ходить за ручку і т.д.
У автора інша дитина, зовсім інша. Якщо вона точно описала ситуацію. У 1,5 року з такими дітьми ніхто не працює, навряд чи дефектолог візьметься. З любих розвиваючих занять їх будуть ’просити’, бо ті заняття розраховані на звичайних дітей, а не з особливостями поведінки.
Режим у дитини автора є. Тільки він не такий, як у звичайної дитини. Якщо у дитини денний сон о 9-10 ранку, то вона прокидається приблизно о 5-6, кожен день. Сон уривками, як пише автор, то неврологія без сумніву. Ви просто не розумієте, що ваші поради вони дієві для звичайної здорової дитини, але у випадку автора вони не працюють. Це геть інший світ. Не можу передати як то складно. І дуже дуже співчуваю автору, то треба просто пережити.
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
В автора якраз здорова дитина. А я пишу про свій досвід з хворою, реабілітологи займаються від кількох місяців, якщо справді є проблема. Режиму в дитини автора нема, бо в неї нема основного - повноцінного нічного сну, а це впливає на нервову систему і розвиток загалом.
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
автор заперечує неврологію. здорова в неї дитина. тому і поради в такому руслі
Автору просто хочеться вірити, що з дитиною все ок. Як мама я її розумію. Перечитайте її відповіді і скажіть чи то норма для звичайної дитини? У мене була дуже схожа дитина, так само всі казали ’норма’, навіть не обстежуючи, як потрібно. А я вішалася. Потім були інші діти, і тоді я зрозуміла як легко буває з нормотиповою дитиною і яке пекло було зі старшою.
Замыленная• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Працювали звичайно ж, з дитиною на руках? Чи скинули на іншого дурника, хто сидітиме з такою дитиною?
Мій чоловік після вихідних завжди говорив: нарешті на роботі відпочинку. Так це він за дитиною не доглядав, а просто був поруч, і то втомлювався. Дивитися за дитиною з діагнозом важче за любу роботу. Це я вам вже як працююча мама не однієї дитини кажу) А якщо порівнювати виховання дитини з діагнозом і без, то одна з діагнозом на десяток без потягне.
Так у дитини автора нема діагнозів
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июля 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Зачем эти дурацкие сравнения,? Они ни о чем, вы ещё с Мариуполем Харьков сравните и что???? Ни один город у нас не защищён, а в Харьков больше прилетает, потому что Раша в 25 км от города, что не ясно?
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Автор писала, що була в лікарів. Це норма для дитини з тривожною мамою, яка не вміє організуватися, діти копіюють поведінку дорослих.
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Здорові діти сплять уривками по 15-30 хвилин?))) Пишите иСчо.

Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
З нічним ГВ - так, у ньому ж нема фізіологічної потреби, і дитини виробляється звичка смоктати і не спати
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляЗамыленная
Так у дитини автора нема діагнозів
На папері так, але чи її хто обстежував? Я пройшла аналогічний шлях. До трьох років ніхто ніякі діагнози не ставить, неврологи відбиваються від обстежень, типу ’активна дитина, такий характер’. Ближче до школи ця сама невролог буде вас питати де ви раніше були.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июля 2022
Ответ дляДикая Роза
Я как мама трохи детей, которых кормила от 1,5 до 3 лет могу уверено сказать, что после отлучения, примерно через месяц, или меньше, деть спят намного лучше чем с грудью.
Не было бы лучше заграницей
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Діагноз ставлять одразу, якщо він є
Не стесняюсь• 21 июля 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Спасибо, добрая девушка, за поддержку, слов нет..
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ваша теорія повністю розбивається через сім´ї з двійнятами, де одна дитина здорова, а інша неврологічна. У нас у суспільстві дуже люблять призначати крайнього: мама чи тато не такі, наприклад) Замість того, щоб елементарно обстежити дитину і призначити лікування чи реабілітацію.
Замыленная• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Автор же відповідала на це питання. Написала, що була в іменитих неврологів.
І особисто я, в розповіді автора, крім сну, ніяких особливостей не помітила. В мене дитина теж 2 роки, теж бігає, теж хоче вічно десь залізти і пробігти по калюжі чи ямці. Вік такий, нічого дивного, дитина пізнає світ.
Але сон то не показник неврології, якщо дитина автора в 9 ранку лягає на перший сон, то проблема дійсно може бути в неправильному режимі, а не в проблемах зі здоров´ям.
Дикая Роза• 21 июля 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не было бы лучше заграницей
Не знаю, подруга зараз у Польщі вже 4 місяць живе в готелі в курортному селищі десь недалеко від Освенцема. Харчують їх 2 рази в день, житло до кінця літа сказала,точно безкоштовно, гроші на дітей платять, їздять по найближчим містам на екскурсії (машиною), дітей 2, ще її батьки. Діти там в школу ходили, цілий день на природі гуляють. Каже ми як на дачі, а що в Києві робити, роботи у неї зараз немає, чоловіку зп урізали, а тут каже вже гарну суму зібрала, думає авто купувати собі (зараз її тата). Повертатися не планує в найближчій перспективі.
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Звичайно, що серед двійнят хтось може бути хворий, а може бути просто мати інший темперамент. Чарівного медикаментозного лікування не існує, в першу чергу вам порадять налагодити режим і фізичну активність, а вже потім підключать інші Заняття, якщо буде потреба
Почемучечка• 21 июля 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Послухайте, я вас про це не питала, але ...
Чоловік зранку до ночі працює, я вже писала що вагітність і перші місяці були дуже важливі, дитина найактивніша, мені це кажуть усі, неодноразово навіть каплі для заспокоєння пропонували, я відмовляла. Дуже легко повчати, щось казати коли не знаєш ситуацію, моя нервова система не витримує бо немає відновлення, ресурсу. На маму не лишаю, вона максимум 15 хвилин з ним сиділа і то коли йому вже пів року було. Вам видно нема чим займатись, якщо на інших ярлики навішуєте.
Добре, я відповім вам прямо на питання - нема зараз в Україні безпечних міст. Їх нема. Але ж то фігня, правда? Ви ж втомилися, бо ви мабуть перша така і едина, незважаючи на те, що в нашій країні близько половини жінок ростять дитину самостійно. То ж, навіщо думати про безпеку дитини, якщо так приємно думати про власну зручність.

ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
У вас немає, у дитини може бути така потреба. Моя друга дитина у 1,5 роки була на грудному вигодовуванні, ніч спала чемно від 23:00 до 6 ранку майже від народження. Отакий був джек- пот, давала спати вночі з другого місяця життя точно. Старша дитина і в 3 роки спала уривками як у автора. З другою дитиною, я зі зрозумілих причин, була більш нервова, тривожна і вимучана. Але діти геть різні, і ваша теорія не спрацювала конкретно на моїй сім´ї.
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Діагноз ставлять одразу, якщо він є
Звичайно, ні. Серед моїх знайомих нікому не встановили неврологічний діагноз відразу.
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Що ви робили для налагодження сну дитини?
Семенна Семеныч• 21 июля 2022
Ответ дляДуболом
А в Киеве что изменится сильно? Муж на работу, мама тоже наверняка работает, точно также будете сами весь день с ребенком, только нужно будет ещё и приготовить еды мужа покормить.
И чего, собственно говоря, прямо с ног валиться с полуторагодовалым ребенком, он же уже носится на улице на площадке, играет?
А то прямо не мама в декрете, а страдалица какая-то.
В Киеве точно также ныть будете через месяц
За полуторагодовалым нужно точно также носится на улице по площадке
Семенна Семеныч• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Який побут вас так втомлює? Дитина в иакому віці ще фізично не може залізти на якусь небезпечну висоту, а бігати і падати на майданчику це нормально, не потрібно ходити слідом
За полуторогодовалым не нужно ходить следом? Вы серьёзно?
ЧакрыНеРаскрылись• 21 июля 2022
Ответ дляТрахтибидох
Якщо ви про другу - геть нічого. Дитина з пологового спала більш глибоко. Вночі прокидалася не більше 1 разу для годування. Денний сон за розкладом без проблем, від шуму як старша, не прокидалася. Просто інша нервова система, це очевидно при порівнянні. Лише з наступними дітьми я зрозуміла, наскільки легко може бути з малюками і як же тяжко було зі старшою дитиною. З першою я думала що всім так важко :) Насправді, не всім. Тому і тут на форумі дехто дивується ’як можна втомлюватися’, ’ви не організували режим’ і т.д. Бо у когось ’джек пот’ і він порівнює зі своїми дітьми, а це не працює.
Семенна Семеныч• 21 июля 2022
Ответ для-ChrisTina-
Мой чуть старше вашего. Есть ещё школьник, собака, работа, домашние дела. Сама за все плачу.
Сложно в эмиграции? Конечно. Устала? Задолбалась. Выдохлась. Силы неоткуда брать.
Но. Я, как мать, просто не имею права вернуться назад. Моя главная ответственность обеспечить их безопасность.
Вы из какого города? Тоже из Киева?
Домашка• 21 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
Флаг вам в руки, а у автора может послеродовая или обычная депрессия,
Не все героини, как вы
Сейчас война, она отвечает за ребенка, как-то можно собраться в кучку и наладить режим с 1 ребенком. Ей даже работать не надо
Семенна Семеныч• 21 июля 2022
Ответ дляруки_Крюги
И ключевое здесь - ’может’...
Может. Может будут, а может и не будут, как и ЗУ
Трахтибидох• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Тобто ви мучилися, але нічого не робили? А я знаю точно, що навіть дитину з діагнозами можна організувати і налагодити сон. А здорова дитина це взагалі джекпот, і не впжливо на скільки вона активна.
Замыленная• 21 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Та просто коли дитина цілу ніч дьоргається, а в 9 ранку вкладається спати, то хоч не хоч на думку спадає питання режиму.