Хто їздив зі Львова автобусом, наскільки важка дорога? Як часто зупинки і всі нюанси. Наперід вдячна
golublexa3• 21 июля 2022
Їхали десь сутки, в кращому випадку 20 годин, зупинки кожні 3 години. Моїй сім´ї не важко ми подорожуємо тільки автобусними турами, тому звикли.
Ответ дляmarata
А я рекомендую місця, де другі двері ) Ніхто свої крісла не розкладає на тебе.
Теж варіант, але у нас там сиділа жінка, яка скаржилася , що її ногам мало місця і розклала повністю своє крісло так, зо за нею людина взагалі незнала куди ті ноги подіти.самий треш це якщо останні ряди
golublexa3• 21 июля 2022
Ответ дляmarata
Я їздила з Києва у Чорногорію цього року і з Ужгорода в Хорватію колись. Терпимо, скажімо так. Думала, буде гірше.
Як на мене до Чорногорії важче їхати. Їздила і до Чорногорії і до Хорватії з різницею в рік.