Девочки всем привет! Супермаркет Метро сейчас доставляет товар? Какая стоимость доставки у них?
Ответ дляOksana0612
Ні, це ж пише на сайті.
Пише шо доставляють
Stepa_nida• 21 июля 2022
Ответ дляelenka021
Нажаль ні. Я так звикла до сервісу. Але зараз чомусь немає доставки через заказ.юа
Zakaz.ua відмовились співпрацювати з Метро через те, що вони залишились працювати у росії
Ответ дляStepa_nida
Так і Ашан залишився, це Ваші припущення чи це їх заява?
alenka3108• 21 июля 2022
Ответ дляStepa_nida
Які молодці) для мене теж і метро і ашан перестали існувати
Stepa_nida• 21 июля 2022
Ответ дляlialechka_tania
Офіційних заяв вони не випускали, але припинили співробітництво у той момент, коли Метро оголосили, що не будуть припиняти діяльність, а Ашан через український офіс анонсував часткове згортання діяльності (але вже пізніше ця інфа була спростована).
Але наразі офіційно на сторінці відповідають, що не зійшлись у комерційних умовах співробітництва та ведуть переговори щодо відновлення.
Stepa_nida• 21 июля 2022
Ответ дляalenka3108
Теж не купую там нічого тепер.
Хоча до війни перевела майже 80% закупівель продуктів та побутової хімію у щотижневу доставку Метро. Дуже зручно було і вибір товарів крутий... от коні.