Хома з пастою• 16 декабря в 10:35
Колоноскопія без наркозу хто робив?
Добридень!
Сімейна лікарка сказала, що зараз за протоколом всім після 45 років потрібно робити ФГДС та Колоноскопію. Шлунок раз в три роки перевіряти -ФГДС. А колоноскопія - раз в 5 років, якщо все добре. В мене немає жовчного міхура вже 4 роки. Почалися ранкові проноси. Хоча ця проблема не рідкість при відсутності жовчного. Хто робив без наркозу? Поділіться щодо процедури будь ласка.
Нога на ногу• 16 декабря в 10:37
Робила з седацією.
Як сказав мій чоловік: ’Хай це буде травма лікаря’ )))
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:37
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сделайте кт и не мучайтесь. Или глотните видеокапсулу
Что за капсула?
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:38
Ответ дляНога на ногу
Робила з седацією.
В Киеве делали?
Нога на ногу• 16 декабря в 10:40
Ответ дляХома з пастою
В Киеве делали?
так, клініка Р+.
Заснула, проснулась, все сказали, пішла додому. Мені зробили відразу гастро і колоноскопію.
Чоловік теж робив, знайшли поліп, відразу видалили
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:40
Ответ дляНога на ногу
так, клініка Р+.
Ціна?
Блакитне небо• 16 декабря в 10:42
Авторе, а для чого ці подвиги? З медичним сном і без - це небо і земля.
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:44
Ответ дляБлакитне небо
Мені в 18 лікарні сказали, що нічого страшного, богато людей роблять без седації. Та одна знайома теж говорить, що ковтати зонд набагато гірше. Но мене це не заспокоїло. Просто цікаво хто пройшов без наркозу
Сусідка знизу• 16 декабря в 10:46
Ответ дляНога на ногу
так, клініка Р+.
А не скажете,яка +- ціна за колоно+гастро
КротоТо• 16 декабря в 10:47
Ответ дляНога на ногу
так, клініка Р+.
я тоже такое делала, в другой клинике.
10500 заплатила (гастро и колоноскопия во сне, удалили полип, сделали его анализ, и анализ на ХБ). кстати, нашли глистов))
Агент Пинкертона• 16 декабря в 10:52
Ответ дляХома з пастою
Я робила під мед сном. Після процедури лікар сказав, що я правильно зробила, бо такі петлі без норкозу він би не пройшов. Чи є сенс так ризикувати, проходити підготовку, щоб нормально не обстежитись?
Це не дуже проста процедура, добре зважте всі + і -
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:48
Ответ дляСусідка знизу
я знаю де роблять з наркозом ций комплект безкоштовно. Але мені гастро не потрібно. Якщо одна колоноскопія - наркоз платний. Но не буду ж я знов ФГДС робити))) Три дня тому зробила.
Агент Пинкертона• 16 декабря в 10:49
Ответ дляКротоТо
я тоже такое делала, в другой клинике.
Де глисти знайшли?
Кишки мали сяяти після підготовки 😁
Нога на ногу• 16 декабря в 10:50
Ответ дляХома з пастою
Ціна?
пакет ВЕГДС + ВКС - 3800.
+ консультація анестезіолога 1180
кардіограма 414
заг аналіз крові 150
глюкоза 215
седація + стаціонар десь 3500
Ну і консультація гастроентеролога до і після - по 1180
просто колоно (ВКС) 2400
+ консультація анестезіолога 1180
кардіограма 414
заг аналіз крові 150
глюкоза 215
седація + стаціонар десь 3500
просто колоно (ВКС) 2400
Блакитне небо• 16 декабря в 10:49
Ответ дляХома з пастою
Якщо у вас немає особливих проблем зі здоров´ям, які були б протипоказанням до седації, то я радила б не мучитися і зробити все під нею. Не будете нервувати, і довго це й так не займе.
КротоТо• 16 декабря в 10:51
Ответ дляАгент Пинкертона
Де глисти знайшли?
Кишки мали сяяти після підготовки 😁
в Малимоненко гастро клаб
аскарид нашли, где они там живут, в тонкой кишке?
Блакитне небо• 16 декабря в 10:51
Ответ дляАгент Пинкертона
Де глисти знайшли?
Кишки мали сяяти після підготовки 😁
І мені дивно)) вони ж наче у тонкому ховаються, якщо це не гострики всякі) а його весь не перевіриш
Нога на ногу• 16 декабря в 10:52
Ответ дляСусідка знизу
пакет ВЕГДС + ВКС - 3800.
+ консультація анестезіолога 1180
кардіограма 414
заг аналіз крові 150
глюкоза 215
седація + стаціонар десь 3500
+ консультація анестезіолога 1180
кардіограма 414
заг аналіз крові 150
глюкоза 215
седація + стаціонар десь 3500
Блакитне небо• 16 декабря в 10:52
Ответ дляКротоТо
капсула вообще не заменяет эндоскопию!!!
Якщо не помиляюсь, і ціна капсули велика
КротоТо• 16 декабря в 10:53
Ответ дляБлакитне небо
мне их на видео показали, предварительно спросив не сильно ли я впечатлительная
Ищу Аленя• 16 декабря в 10:56
Ответ дляНога на ногу
так, клініка Р+.
я делала в Гарвисе , в Днепре . точно также .
автор , а как вам убирать будут полип без наркоза , не мучайтесь вы что , пусть ваша семейная сама делает без наркоза.
Хома з пастою
• 16 декабря в 10:57
Ответ дляИщу Аленя
Никаких полипов надеюсь у меня нет. Отправили по НСЗУ по возрасту, 55 лет
Ищу Аленя• 16 декабря в 10:58
Ответ дляХома з пастою
чтобы вы понимали у меня кишка была закрученная , ее с наркозом врач намучилась сделала , без наркоза , никто бы ничего мне не посмотрел .
а подготовка серьезная .
вам решать .
а подготовка серьезная .
вам решать .
Ищу Аленя• 16 декабря в 10:59
Ответ дляХома з пастою
я тоже надеялась , удалили 1 .
мне 49
КротоТо• 16 декабря в 11:00
Ответ дляХома з пастою
полипы - эт прям очень частое явление, поэтому лучше считайте что они есть, если их не будет - то супер
Хома з пастою
• 16 декабря в 11:01
Ответ дляИщу Аленя
а подготовка серьезная .
вам решать .
а подготовка серьезная .
вам решать .
Одна гастроентеролог вообще считает, что можно сдать кал на кальпроктеин, и, если там все спокойно и нет жалоб, типа крови в кале, болей. А также родственников с проблемами кишечника. То можно и не делать колону. Она старой закалки. Говорит невозможно перепроверить все в организме, не реально.
Хома з пастою
• 16 декабря в 11:02
Ответ дляИщу Аленя
я тоже надеялась , удалили 1 .
мне 49
Гистология норма? Дальше что сказали делать? Через год колоноскопия?