КараПузовна• вчера в 10:22
Долар євро
Курс на євро вже 50, а долар ще тримається..в межі до 42,50..яким він буде далі той курс?
Як можна назбирати на житло про таких качелях
Зробіть вибір:
вже голосів:
Тільки рости
Ще просяде
парИла я парИла• вчера в 10:49
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну якщо Ви десь при кориті, то так. В Європі стільки точно не заробите.
Зараз пошукаю для вас вікно в європу
Ангелок з ріжками• вчера в 10:49
Ответ дляСкиниУскачи!
При якому кориті? Ви оцим коритом себе і виказали. Такі є ніщебродамт в будь-якій країні, бо в їхній голові навіть нема уявлення про те, що можна гідно заробляти
Попельшка• вчера в 10:54
Ответ дляКараПузовна
Ну по цьому питанню я не маю Вам звітувати, але ціни ростуть по курсу і на житло
Беріть єоселю, по договору фіксується в гривні, і виплачуйте собі собі спокійно, ми так взяли
парИла я парИла• вчера в 10:54
КараПузовна
• вчера в 11:03
Ответ дляПопельшка
А офіційна зарплата у Вас яка? Під який відсоток взяли? Ці моменти в першу чергу мають вагомий важель
Попельшка• вчера в 11:05
Ответ дляКараПузовна
Офіційна зарплата 82 тис у мене + у чоловіка біля 100. Перший внесок 30%. Під 7% на 20 років
Ангелок з ріжками• вчера в 11:07
Ответ дляКараПузовна
Я теж взяла єОселю під 3% (але і під 7% це дуже вигідно). Можете підійти до менеджера банку,вам все прорахують
КараПузовна
• вчера в 11:16
Ответ дляПопельшка
Ну ось і вся відповідь у більшості людей офіційна 8000, грязними відняти податки 23% то 6160 на руки! уявіть собі! Які кредити дадуть?
Ангелок з ріжками• вчера в 11:19
Ответ дляКараПузовна
В мене 65000 на трьох, дали іпотеку на двушку
КараПузовна
• вчера в 11:22
Ответ дляАнгелок з ріжками
Працюючих скільки троє? У моєї знайомої за 30тис. (Мінус податок 23100 чистимм) двоє неповнолітніх...який кредит їй дадутьтїй 43 роки
Ангелок з ріжками• вчера в 11:27
Ответ дляКараПузовна
Ні, працюю тільки я, плюс двоє дітей
Пишна молодиця• вчера в 11:38
я вообще не понимаю тенденцию..... всегда к НГ валюта падала. а сейчас растёт. по 49,6 мне дорого было думаю ну насоираю чтоб 600 евро купить. а сейчас оно уже 50
КараПузовна
• вчера в 11:40
Ответ дляПишна молодиця
Так я і про це... валюта падала, а зараз євро росте швидше ніж долар
Така бойова Я• вчера в 11:45
Ответ дляКараПузовна
А в какой стране с минималки квартиры покупают?
Свекруня• вчера в 11:49
Ответ дляКишмишная Мая
Що і,тепер за свої гривні вона отримає менше доларів ніж раніше. Ви у школу ходили?
Це краще, аніж копити мішок грн.
Врядчи автор з 20 тис грн накопичує на кв
Кишмишная Мая• вчера в 12:01
Ответ дляСвекруня
Це краще, аніж копити мішок грн.
Це в любому випадку гірше,немає ніякого краще. Автор не писала що вона гривні збирає. Я таких тупих коментарів не очікувала,якщо чесно.
Свекруня• вчера в 12:04
Ответ дляКараПузовна
Працюйте офіційно, а не 200 т в конверті і 8000 офіційно
Свекруня• вчера в 12:06
Ответ дляАнгелок з ріжками
Під є оселю не всі українці підпадають.
Свекруня• вчера в 12:07
Ответ дляКишмишная Мая
То не пишіть тупі коментарі.
Попельшка• вчера в 12:09
Ответ дляКараПузовна
Так працюйте офіційно, люди погоджуються працювати в чорну, а потім скаржаться, спочатку іпотеку не дають, потім пенсія мінімалка...
Кишмишная Мая• вчера в 12:15
Ответ дляСвекруня
То не пишіть тупі коментарі.
Я якраз і не пишу,бо я одразу зрозуміла про що автор.
Ангелок з ріжками• вчера в 13:03
Ответ дляСвекруня
Під є оселю не всі українці підпадають.
В сенсі не всі? Всі в кого нема житла, або менше 52 квадратів
Свекруня• вчера в 14:15
Ответ дляАнгелок з ріжками
Якщо є чоловікове житло по спадку, то вважається що в родині є житло.
заявник/члени його сім’ї не мають у власності житлової нерухомості (крім розташованої на території активних бойових дій чи тимчасовій окупації).
Ангелок з ріжками• вчера в 14:16
Ответ дляСвекруня
Там 52 квадрати на одного члена сім´ї і здається по +20 квадратів на інших членів сім´ї.