Київ, якою доставкою і з якого магазину ви користуєтеся?
alenka3108• 21 июля 2022
Користуюсь доставками вже дуже давно, Але з початком війни і відновленням доставок зупинилась виключно на Сільпо. Гарні ціни, асортимент, сервіс, ввічливі кур´єри та збиральники замовлень. Рідко коли чогось немає в наявності, навіть акційного.
Ответ дляvinika
Раньше это был ашан с заказ.юа. Сейчас сами катаемся сильпо-фоззи-ашан-рынок, чтоб собрать что нужно. В одном месте теперь не получается
І я раніше в Ашан через заказ юа, але останнього разу що взагалі не сподобалося. Багато чого , як виявилося після оформлення, не було в наявності, а те що було, то було такої якості,що зам збиральних рекомендував відмовитися від товару. От і вирішила спитати що ще можна спробувати