Хто оплачував сьогодні за товар, який % тепер знімає. (Цікавить house, Reserved...).
AnyaSkazka• 22 июля 2022
Ви можете на своїй карті поставити заборону на подвійну конвертацію. Тоді формуєте замовлення і пробуєте його оплатити. Прийде відмова, і ви побачите, яку суму намагатиметься списати банк.
Ответ дляAnyaSkazka
На одному з ресурсів мені прийшла відмова на початкову суму, а за подвійною конвертацією зняло +20%
FireKitten• 22 июля 2022
Ответ дляgorob4uk
Банки вчора підвищили курс дол.
Спасибо, я просто новости еще не читала. Пойду поизучаю
Просто Галюня• 22 июля 2022
Доброго ранку, підкажіть ви замовляєте напряму з Польші? Як там з доставкою
AnyaSkazka• 22 июля 2022
Ответ дляirkin
А який в вас банк? В мене Приват і Моно. Постійно купую Кропп, Хаус, Резервед, Сінсей. І перевіряю таким чином остаточну суму. Ніколи нічого не списували, допоки я не дозволяла подвійну конвертацію.
Просто Галюня• 22 июля 2022
Ответ дляgorob4uk
Банки вчора підвищили курс дол.
Напевно треба дивитись на курс який списує Приват, вчора Нацбанк підвищив курс, в понеділок Приват списував по курсу 7.7 за злотий
Ответ дляAnyaSkazka
Сайты укр или польские?
Если укр всегда двойная конвертация, если польский-нет.
И я заметила, если с польского заказывать, даже с доставкой в Украину выходит дешевле, чем с украинского покупать.
Ответ дляAnyaSkazka
Приват.
Дитина щось для гри купляла. Сума дрібна була. Але відмова на 36 грн, зняло 43.