Мой завтрак• 22 июля 2022
До якого лікаря звертатись в такій ситуації? Бабуся вже сходить з розуму
Бабуся чоловіка, 67 років сходить з розуму, я вже не витримую. Викликає швидку майже кожний місяць, лежить тиждень в лікарні, її обстежують і не знаходять нічого, від слова зовсім. Каже, що їй погано, сильні болі в шлунку (робили на минулому тижні гастроскопію - все чудо), крутиться голова, нудить, ходити не може, спати не може, робити відповідно теж нічого. Наскільки знаю, то їй знайома медсестра передає гідазепам, також часто , коли за її слів підвищений тиск п´є клофелін, який лікарі заборонили. Не знаємо, що вже робити, до кого звертатися? Робили всі обстеження які тільки можна, зараз це вже просто викачка грошей. Буду вдячна, якщо порекомендуете лікаря, відповідно який може допомогти нормалізувати психічний стан. Київ, Житомир.
Мой завтрак
• 22 июля 2022
Ответ дляКороль дивана
Гемоглобин норма? Ферритин норма?
Там взагалі все чудово, я зі своїм і поруч не стою. Аналізи крові всі чудові! І біохімія, жодного відхилення. Я ще жартувала, казала так хто з нас хворіє?
Ответ дляМой завтрак
То профілактично капається. Їй нічого не допомагає. Ось сьогодні сказала, що буде знову викликати швидку, бо їй погано
.. які препарати капає? для чистки та підтримки судин то одне, а для покращення роботи мозку зовсім другі препарати.. які дорогущі..,а ле результат є. Ііть до невропатолога,і розкажіть оці всі симптоми..що не могла ковтать, та інше.,тільки шукайте толкового врача..,і не затягуйте,бо без лікування прогрессуватиме швидше.. Там,можливо,вже початок деменції. ((
Король дивана• 22 июля 2022
Ответ дляМой завтрак
Значит дело плохо
Не хочу вас расстраивать но вы попали
Мой завтрак
• 22 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Дякую, обов´язково, треба в в інше місто їхати, бо тут ніхто допомогти не може (( церебралізин, актовегін, нейроксон, це це що пам´ятаю, коли робимо закупку в аптеці далеко не дешеві препарати.
Блондинка в Законе• 22 июля 2022
Ответ дляЕленнн
мені 52..., чуть не здохла,поки діагноз поставили.. тепер підлічуююсь і + - .., так що й рекомендую йти до невропатолога.( нервова система ще та штука.. (( )
Скажіть,який діагноз поставили. Я з 2015 року ходжу до них,діагнози ставлять різні,кожен свій. Вже купа лурсів лікування та обстеженнь ,а я мучуся. На вигляд здорова,а жити не можу. Мені 44(