Женщинас• 22 июля 2022
Якщо цікавиться СБУ
Старенькою людиною, значить це, що щось нехороше натворила вона?
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляПодругаМужа
Все может быть. Может свидетель
І прямо додому б прийшли, якщо свідок?
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Комуніст з цікавим минулим?
Не знаю. Вроді ні.
Масяня Я• 22 июля 2022
напишіть, що відбулось. не зрозуміло нічого. до вас прийшли з сбу? документи показали?
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляМасяня Я
Шукали сусіда. Його нема зараз.
nabludatel• 22 июля 2022
Подозревают что он сдавал координаты обьектов. Полно таких стариков-рашколюбов
Армейская• 22 июля 2022
Автор, це значить, що потрібно вивчити повноваження СБУ і поцікавитися повноваженнями конкретного працівника, який ’цікавиться’
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Та ні. Вони ще до війни виїхали в село.
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляАрмейская
А де це вивчити? Як знайти?
Фрося_Бурлакова• 22 июля 2022
Ответ дляЖенщинас
Та ні. Вони ще до війни виїхали в село.
так, наводчик швидше за все (вони ж нічим зовні не підозрілі, навіть навпаки)
Женщинас
• 22 июля 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ні, не можливо це. Бандерівець ще той)
Армейская• 22 июля 2022
Автор, і ще раджу мати при собі номер телефону центру безкоштовної правової допомоги.
Про таке право читайте тут
Ошеламиссимо• 22 июля 2022
Ответ дляЖенщинас
Не знаю. Вроді ні.
А вы и не узнаете!
Есть такие люди с прошлым (знала одного), что он питался исключительно консервами, которые приносил с собой.
Ошеламиссимо• 22 июля 2022
Ответ дляАрмейская
Вы забавная