Сама не знаю• 22 июля 2022
Хто виїхав по програмі для украінців до Америки?
Є декілька питань щодо поїздки. Дуже потрібно поспілкуватися/переписку.
Самый умный• 22 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
Сдаете кровь на антитела, делов-то. В 70-80 всем делали эти прививки
Или так можно.
Сама не знаю
• 22 июля 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Мені 49 років, теж на днях хотіла взяти виписку про мої прививки у сімейного, то лікар сказала що система електронна в них з 2015 року, то й дані там введені після 2015 року, а я щеплювалася ще в дитинстві...
Коротше, сину 15 років, йому дали прививочну картку а от мені взагалі без варіантів. Дитячу свою картку паперову я не знайду, а в дорослій паперовій нічого цього не вказано( і в компі нема
І який вихід з даної ситуації?
КрытыхРынков• 23 июля 2022
Ответ дляСама не знаю
І який вихід з даної ситуації?
Та от поки не знайшла вихід...
Получається через сімейного і офіційно то ніяк, дурна ситуація склалася.
Мабуть шукати когось хто липову карту прививок мені напише за великі гроші, хоча мені і так зробили в дитинстві всі всі щеплення..
Іншого виходу поки не бачу.
Ответ дляСама не знаю
І який вихід з даної ситуації?
Наші прививочні карти (ні мою ні чоловіка) також ненайшли в поліклініці. Ми з такої ситуації вийшли пішовши на прийом до лікаря в Іспанії (тоді там були) і зробили вакцинацію КПК + поліо. І нам видали документ що ми вакцинувались. Хоча в дитинстві вакцинацію робили . Лікар в Іспанії сказала що зайва вакцинація незашкодить ( і доказові це також писали ).. а тест на антитіла може з часом показати відсутність імунізації.
Сама не знаю
• 24 июля 2022
Ответ дляОриада
Ми по цій програмі поїхали..вже другий місяць тут.
Можно з вами поспілкуватися?
Сама не знаю
• 28 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
І як вам там? Не шкодуєте що поїхали? Хватає бенефітів тих на прожиття?
Які там бенефіти?
Сама не знаю
• 28 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
Писали в моїй темі, почитайте, на їжу десь 600 долл тоді безкоштовна страховка і ще на інші потреби кеш, чи 200 долл чи щось так. Але в кожному штаті різні суми
Взагалі там можна оформити якусь фінансову допомогу?
Сама не знаю
• 29 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
Допомога це і є бенефіти
Як і де дізнатися чи можу я її оформити в своєму штаті? І банківську картку обов´язково відкривати?
Anna Poplavskaya• 06 августа 2022
Ми виїхали по програмі в червні, навіть не заморочувалася з прививками своїми. Роздрукувала ковід сертифікат з Дії. Дітям взяла виписку прививок і все. Ніхто ніде нічого навіть не питав про прививки. Старшому сину 11 років - зробили 2 дози вакцини від ковід по приїзду і всі пройшли тест на туберкульоз також по приїзду. Потім всю цю інформацію внесли в особистому кабінеті і все ОК.
Anna Poplavskaya• 06 августа 2022
На допомогу подали місяць назад, ще нічого не нарахували. Чекаємо. Все оформлюють, але не поспішають. Вони тут взагалі цікаво якось працюють, не поспішаючи...
Сама не знаю
• 06 августа 2022
Ответ дляAnna Poplavskaya
Дякую за відповіді. А можна з вами якось поспілкуватися? Цікавлять деякі нюанси, багато писати