Карапулька• 24 июля 2022

Корова ляцьнула в груди, побалює трохи

Зараз немає можливості обстежитися,переймаюся через це,коли переживати?
автор Карапулька • 24 июля 2022
Наче не дуже,але все ж таки груди.Завжди знала,це небезпечно

ХуАнита• 24 июля 2022
Ви що ту корову підкови набивали що вона вам ляцнула в груди?
Якщо вас не бентежить вірогідність зламаних ребер то нічого не робіть.
Штора с кисточкой• 24 июля 2022
Ответ дляКарапулька
А що вас турбує зараз ? І чого ви завжди про це знали ?
Котенок аки рысь• 24 июля 2022
А чим ляцнула?
автор Карапулька • 24 июля 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну то груди,для жінок важлива річ,може бути все що завгодно
автор Карапулька • 24 июля 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
А чим ляцнула?
Ногою
Папобус• 24 июля 2022
Ответ дляКарапулька
То що ви хочете почути?
Так, це може мати наслідки. Взагалі треба проходити огляд мамолога, от і зробите узд і підете на огляд. Тримайте на контролі.
Хай все обійдеться, бережіть себе.
автор Карапулька • 24 июля 2022
Ответ дляПапобус
То що ви хочете почути?
Хай все обійдеться, бережіть себе.
Дякую,тоді треба збиратися
Папобус• 24 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Дякую,тоді треба збиратися
Не спішіть. Хай заживе. На узд(як і на огляд) на 5 - 10 день циклу. Шукайте хороший сучасний апарат.

Латвийские_Номера• 24 июля 2022
Маме подруги яблоко упало на грудь, она забила, а потом в этом месте развилась раковая опухоль. И у тетки моей начался рак груди, после того, как ее муж туда ударил. Обязательно сходите к врачу.