Глаголица• 25 июля 2022
Чи хтось виїзжав з дитиною по дозволу з соцбезу?
Їде сестра. Соцбез дав дозвіл по моїй заяві..чи були у когось проблеми?
Рекламама• 25 июля 2022
Ответ дляУма Палата
а что за разрешение он дает?
Авторка, напевно, має на увазі заяву, завірену органом опіки та піклування
Глаголица
• 25 июля 2022
Ответ дляРекламама
Саме так
Рекламама• 25 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Саме так
Так це не совбез і не дозвіл
Я не розумію, ви зробили все за законом, чому питаєте про проблеми
Глаголица
• 25 июля 2022
Ответ дляРекламама
Так це не совбез і не дозвіл
Кажуть ще й до нотаріуса потрібно. Є завірена згода.
Рекламама• 25 июля 2022
Ответ дляГлаголица
А що буде робити нотаріус
І хто це каже, прикордонники?
Глаголица
• 25 июля 2022
Ответ дляРекламама
А що буде робити нотаріус
І хто це каже, прикордонники?
Як правильно? На лінії ДПСУ жоден номер не відповідає
Рекламама• 25 июля 2022
Ответ дляГлаголица
7. Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків
нотаріус посвідчує підпис фізічної особи, яка до нього з’явилась, а не рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування. бо то є юридична особа з підписом посадовця та печаткою.
і решення - офіційний легітимний документ.
Глаголица
• 25 июля 2022
Ответ дляРекламама
Тобто за наявності рішення - можна їхати
Рекламама• 25 июля 2022
Ответ дляГлаголица
ну ви ж бачите, написано - ’письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування’. в вас така заява є? є.
ООП завірена? підпис, печатка, дата? в заяві дані дитини, дані матері є? усі правильні?
то їдьте.
Глаголица
• 25 июля 2022
Ответ дляРекламама
то їдьте.
Дякую