Нежная Лапка• 25 июля 2022
Чи потрібен зараз нотаріальний дозвіл на виїзд дитини?
Дівчата, хто знає? Турагент каже що за їх інформацією не потрібен, але в інтернеті різна інфо і треба телефонувати в прикордонну службу. За тел з інтернету не додзвонитись. Їдемо з України за кордон на 2 тижні.
Мозговая пилочка• 25 июля 2022
Недавно ездила, делала. На границе не просили, свидетельство только смотрели. Оператор советовала сделать, иногда просят.
Щас ухожу• 25 июля 2022
Телефонувала в прикордонну службу. Сказали якщо дитина перетинає кордон з одним з батьків дозвіл не потрібно, лише оригінал свідоцтва про народження дитини( копія не підходить)
Бяки-козяки• 25 июля 2022
Тільки що питала у юриста, бо нотаріусу не повірила, подумала, що хоче грошей заробити.
Потрібен дозвіл зараз
Бяки-козяки• 25 июля 2022
Ответ дляЩас ухожу
А ми 2 дні не могли додзвонитися (
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
Потрібен дозвіл зараз
військовий стан скасовано чи що?
Умею мерить лучше всех• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
Потрібен дозвіл зараз
Це не так. Юрист помиляється. Або різняться мета та обставини перетину. Іхали з донькою два тижні тому. Лише паспорти перевіряли. Все.
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
мета та обставини перетину не мають значення, про це не написано жодного слова. діє особливий порядок виїзду деяких категорій громадян, в тому числі дітей до 16 років, на період військового або надзвичайного стану.
куди той юрист дививсь, невідомо.
та і з логікою у нього не все гаразд
куди той юрист дививсь, невідомо.
та і з логікою у нього не все гаразд
Щас ухожу• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
А ми 2 дні не могли додзвонитися (
Я теж не з першої спроби додзвонилась. Також писала ще на службу довіри в прикордонну службу. Щоб було хоч якесь підтвердження в разі чого.
Бяки-козяки• 25 июля 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Так і нотаріус сказав треба, це 2 різні людини
Бяки-козяки• 25 июля 2022
На машину 100% треба вже довіреність, хоча спочатку війни не потрібна була. А в нас всі хто виїзжали, кажуть, ти ж довіреність не забудь на дітей.
Хоча на мою думку, жінки тих ,хто на фронті, де вони будуть чоловіка в полі з нотаріусом шукати для дозволу
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
а прикордонники кажуть - не треба.
на кордоні нотаріус буде здійснювати прикордонний контроль чи отой юрист?
от спитайте вашого юриста, де написано, що дозвіл потрібний зараз. хай вам покаже. а ви - нам.
Бяки-козяки• 25 июля 2022
Ответ дляНа морозе
а прикордонники кажуть - не треба.
Ще зараз спитають у Службі з прав дитини мені, як скажуть ,напишу
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
для того ж і спростили виїзд з дітьми
бо другого з батьків можна й не знайти
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
вони теж прикордонники?
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляБяки-козяки
Ні)
так а чому ви інформацію шукаєте не в першоджерелі, а у осіб, які можуть не знати цих правових норм.
Миледи• 25 июля 2022
Ми планували виїзджати,подруга працює прикордонницею,сказала треба зараз дозвіл.І дійсно,я дала паспорт,свідоцтво на сина ,але мені зразу сказали про дозвіл.Добре,що я його взяла,хоча на форумі читала,що не потрібно
На морозе• 25 июля 2022
Ответ дляМиледи
то не на форумі, а на офіційному сайті ДПСУ написано
чи вони самі собі брешуть?
IrinkaFran• 29 июля 2022
Ответ дляМиледи
Які країни перетинали кордон?
Нежная Лапка
• 11 августа 2022
Ответ дляМиледи
7 серпня вже повернулась з Чорногорії.
Перетинали наш кордон з Румунією дозвіл не робили і не вимагали на кордоні, але в автобусі у багатьох він був. Також у двох дівчат з дітьми бачила просто роздрукований дозвіл (текст напевно такий, як на нотаріальному) за підписом батька