Просто болталка• 26 июля 2022

Вгадаєте річ, яка куплена в second hend?)

Доброго вечора!
Тривога розтривожила, не можу заснути
Тут багато разів говорили, що можуть відрізнити секонд хенд від нової речі по фото, а тим паче на вулиці
Неодноразово по фото ставили діагноз наскільна завершена і неякісна річ

Що з того, що на фото, на Вашу думку придбано в секонд хенд і чому саме ця річ?)

Різниця фото: з верхнім світлом і світлом настільної лампи
Фотографувала от зараз
Lily-2020• 26 июля 2022
первое
Телепузик• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
В мене і леопардове є, і тигрове)
Лосін немає, якщо що)))

Мені подобається різноманіття
В суцільне бєжеве вдягатись буду якось потім
Ой ,да кроме бежевого total look есть вселенское разнообразие расцветок . А тут прям впечатление,что гардероб застрял в 90х
Брехушка• 26 июля 2022
Бежеве з секонду
vihola• 26 июля 2022
Ответ дляТелепузик
В 2000-их.
Зараз повернулось багато з 2000-их.
Телепузик• 26 июля 2022
Ответ для vihola
В 2000-их.
Зараз повернулось багато з 2000-их.
Актуально новое прочтение ,а не чистейший вид ’нафталина’
размахер• 26 июля 2022
Ответ для vihola
Якби не ці древні тумбочки , якби ваші шмотки висіли в сучаснішому інтер’єрі.
Я б сказала що там нема секонду.
Бо здалеку стан речей не видно.
А моделі класичні, або сучасні.
Не знаю хто там писав, що неактуальне.
Шафа не показник. Є шопоголіки, яким пофігу, яка шафа, бо всі гроші ідуть на шмот 😅
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ для vihola
Я б сказала що там нема секонду.
Бо здалеку стан речей не видно.
А моделі класичні, або сучасні.
Не знаю хто там писав, що неактуальне.
Я там вище писала, що я колись проводила в чужій темі експеримент - сукня і пальто - секонд чи ні. І Ви були тією єдиною Пані, яка сказала, що ні, це не він)

Буде власне житло - будуть інші тумбочки)
vihola• 26 июля 2022
Ответ дляТелепузик
Та ну, не умнічайте.
Краще підіть в магазин, давно там, мабуть, не були.
Хоча б інтернет.
Телепузик• 26 июля 2022
Кстати , абсолютно не против секонда . Подозреваю,что при наличии вкуса и там можно годно себя принарядить
vihola• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка

Киньте посилання на тему. Цікаво, щось таке пригадую, але не дуже).
maria.ss• 26 июля 2022
На фото вещи часто смотрятся хуже, ещё и на вешалке. Посмотрела фото от автора в комментариях, ближе вещи выглядят хорошо. К чему столько негатива в комментариях? Попросили угадать, но все решили рассказать Автору про «устаревший стиль».
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Джинсова курточка: вже писала вище, Манго, нова, з розпродажу, 20 євро. Сьогодні вдягнена перший раз
Мені такі підходять, мені подобається)

Плямиста сукня-футболка - вище дівчинка писала. І так це Other stories. Трикотаж дуже якісний. Ціна по бірці була 29 євро (я купувала і на продаж, тому пам´ятаю добре), купувала зі знижкою, звичайно. По 8 євро

Бежева сукня також Other stories. Купувала новою, ціна магазину на бірці була 125 євро, купувала зі знижкою 70% (також декілька продала, тож є і фото в архівах, якщо що)

З вишивкою - це Манго. Тканина шифонова віскоза, вишивка бавовняними нитками, на шифоновій підкладці, вельми гарна якість. Ціну потрібно пошукати в інвойсах - в районі 10-13 євро, якась була супер акція)
Ще навіть не вдягала ні разу, ось на захід збираюсь, випрала, випрасувала і повісила. Що в ній і як зношеного побачили - я ХЗ)

Рожеве також Манго, ще з біркою. Розпродаж минулого року, вартість в районі 16-20 євро. Потрібно пошукати в інвойсах.

І так - секонд хенд - це сукня Н&М
Була нова, з біркою. Але так - це секонд.

Але ніколи по поганим фото не можна визначити ні якість тканини, ні пошиву, ні вік моделі, ні стан речі)

Маю з секонду 4 сукні - заходжу тільки в один, якщо приїзджаю на масажик раніше. І там реально не має різкого специфічного запаху

Тай таке!

Дякую всім за участь
Це було дуже цікаво!)
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ для vihola
Ой)
Я не те, щоб учасник активний порадниці, але десь щось коментую, а то було ще на минулій моїй орендованій квартирі, рґа це більше 2 років тому)
Шукати не перешукати)
Басноплетка• 26 июля 2022
Ответ дляУпругая попка
Все секонд, окрім рожевого сарафану
+
Оно само купилось• 26 июля 2022
Ответ дляSoufit
Я колись в подібній темі виставляла лижний комплект Бон прікс на зріст 146, комбінезон весняний Хуппа і курту Лессі бай Рейма, всі нові бірки сховала. Сказали, що все секонд після 4-х дітей))
Фотографувала правда на розкрійному столі все разом, зате з хорошим освітленням
Уся суть порадниці - побільше бруду, прям так, щоб не відмитися. Вони так самостверджуються.
Настя Снежок Воля• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Обов´язково)
Ось, наприклад, зверху писали ’особливо джинсовка’ - тільки сьогодні перший раз надягнула, бірка ще лежить на столі.
Звичайне Манго з розпродажу, замовляла в Іспанії, 20 євро, є інвойс)
Это ж советчица. Когда не могут угадать, что самое дешевое, обсирают все, что видят. Главное пафоса побольше и вид поумнее. И на все ваши инвойсы продолжать строить из себя шерлока, доказывая, что таки права. Меня на днях такая дура с тупой настойчивостью убеждала, что у меня два аккаунта. Я даже от нее устала.
Настя Снежок Воля• 26 июля 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Все виглядає як секонд. І особливо джинсовка. Це настільки устарівший фасон, що треба ще умудриться щоб таке знайти
Вы так безбожно отстали, но кто- ж признается..
tarveldy• 26 июля 2022
Ответ дляРомашкинная
Знач таки розовое.
Надеюсь не белое, оно с вышивкой, а-ля украинские мотивы, надеюсь иностранцы так быстро от него не избавились
Така вишивка вже років нацчть актуальна у різних тм
Доречі, хрестик в Україну прийшов з Франції на початку 19 ст. до цього були інші техніки
katrusia-52• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Мені такі підходять, мені подобається)

І так - секонд хенд - це сукня Н&М

Тай таке!

Дякую всім за участь
Це було дуже цікаво!)
Классные скидки
Автор вы профи
tarveldy• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Мені такі підходять, мені подобається)

І так - секонд хенд - це сукня Н&М

Тай таке!

Дякую всім за участь
Це було дуже цікаво!)
Прикольно
Я люблю секонд, в мене це квест, потім люблю приводити річ до тями, іноді трохи перешиваю
Гардероб в мене від 0,1 $ до 1000 і мало хто вгадає шо скільки коштувало і де куплялося
Malinka111_• 26 июля 2022
Конечно можно отличить, весь секонд воняет неймоверно. Только сами владелицы не слышат запах и утверждают, что ничего.
Ищу-брожу• 26 июля 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
они все как из секонда.
Нормальных вещей там нет,и я не хочу вас обидеть
Но это адекватно
Хотите, иначе бы не написали. А вообще люблю, когда такие великие гуру моды в темы заходят
Тоска в носках• 26 июля 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Наверно, манго аутлет?
Там старые коллекции.
Сколько раз замечала, что в аутлете манго и манго часто продают одинаковые позиции по разным ценам. Я уже не единожды приглядываю на манго, заходу на сайт аутлете и нахожу там, но дешевле.
Bejza• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
В мене і леопардове є, і тигрове)
Лосін немає, якщо що)))

Мені подобається різноманіття
Вы правы об этом бежевом, просто каждая в нем, смотрю сториз одной нашей блогерши, она с подругой отдыхать поехала, двоем в одинаковом, этом бежевом, как буд то одна одежда на двоих, никакого другого цвета, только беж....мрачно
nana713• 26 июля 2022
Ответ дляТелепузик
+ наличие большого количества времени
Rukkol@• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я зараз читаю дуже цікаву книгу
+ Послухала на днях подкаст Щіт ай ноу - про спілкування в інтернеті
Тут мова про те, що людина викодній соц.мережі / форумі / анонімності веде себе дуже по різному
Є абсолютно чемні коментарі - і це супер)

Цікаво, чи всі ті формулює думку так і такими словами, щоб типу зачепити - в житті такі самі?)
Зацікавили книгою. Недарма в тему зайшла)
Тоска в носках• 26 июля 2022
Ответ дляMalinka111_
В одной из тем про кроссовки, одна советчица доказывал, что у всех, кто носит кеды и кроссовки летом автоматом воняют ноги. Обязательно воняют и окружающие слышат это, но просто хозяйки кроссовок это не чувствуют.
Вот так и вы. Вы считаете, что все, кто носят секонд обязательно воняют, но просто не чувствуют.
Sanechko• 26 июля 2022
Джинсова куртка
МУСЯкомарова• 26 июля 2022
А фігурка у автора клас! Всі суконьки тільки з гарною фігурою можна вдягти
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляSanechko
Джинсова куртка
Ні)
Вище писала