Просто болталка• 26 июля 2022

Вгадаєте річ, яка куплена в second hend?)

Доброго вечора!
Тривога розтривожила, не можу заснути
Тут багато разів говорили, що можуть відрізнити секонд хенд від нової речі по фото, а тим паче на вулиці
Неодноразово по фото ставили діагноз наскільна завершена і неякісна річ

Що з того, що на фото, на Вашу думку придбано в секонд хенд і чому саме ця річ?)

Різниця фото: з верхнім світлом і світлом настільної лампи
Фотографувала от зараз
koreshk9• 26 июля 2022
Чорно-біла сукня з секонду, на мою думку.
Подтяжка• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
нАшо?)
Не відповідаєте ви, а питання задаєте мені?
Ромашкинная• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я зараз читаю дуже цікаву книгу
+ Послухала на днях подкаст Щіт ай ноу - про спілкування в інтернеті
Тут мова про те, що людина викодній соц.мережі / форумі / анонімності веде себе дуже по різному
Є абсолютно чемні коментарі - і це супер)

Цікаво, чи всі ті формулює думку так і такими словами, щоб типу зачепити - в житті такі самі?)
Просто кожен виражає, що хоче виразити. ПМС, поганий настрій. Не на рідних же зливати. А не незнайомих антонімів в самий раз. Ви ж теж хотіли конфлікту. І деякі теж. А хтось просто поговорити, а згода то не розмова, повинен бути обмін аргументами. Ви знайшли один одного.
А ще комусь треба договрити свої 10 тис. слів.
Ну таке, коротше, не вигадуйте велосипед там де все вже вигадано.
Ромашкинная• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я зараз читаю дуже цікаву книгу

Були б повідомлення в темі ’Боже яка краса, Вам дуже личить’, тема б заглухла ще на 1й сторінці.
Бо по факту всім пох..р, кожен ’восполняет свою недостачу посредством интернета’.
Вірші на замовлення• 26 июля 2022
Біла сукня?
Телепузик• 26 июля 2022
Ужасная полосатая тряпка
Телепузик• 26 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
ой, автор,
и хотелось бы Вас поддержать,
но не получится(
Да, я блондинка!• 26 июля 2022
На якій сторінці відповідь?
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Писали вище, про фото нових речей, а хтось писав, що секонд)
Щось було скушна я зайшла щось про так поговорити, і також виклада свої фото тут і зараз двох нових речей, бірки приховала - пальто і сукня (тоді це точно був трендовий тренд, всім мода мода) - мене вистачило на сторінку - такого яду набризкали.
І тільки одна Пані сказала, що речі в принципі нові, 99%
Я розкрилась, зробила більш якісні фото, з білками оце ось все
Я тут хочеться поговорити
Не спиться
Зовсім
Ватный Пупс• 26 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Сегодня как раз была в ТЦ, половина новых коллекций Зара, Бершка, Резервед и т.п. выглядят как хорошо износившийся секонд.
Только хотела написать) У дорогих брендов есть ещё ужаснее новинки,точно как из секонда.
Автор,никто никогда не определит это. Только по запаху.
Ромашкинная• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я тут хочеться поговорити
Не спиться
Зовсім
Яка правильна відповідь? Може вам і хочеться поговорити, а нам вже набридло. Ви нарешті розродитесь чи йти спати?
Телепузик• 26 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Вот ,вот, этот чудный розовый ’волан’ ещё бы куда ни шло , но выглядит уже полинявшим
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляТелепузик
Ужасная полосатая тряпка
Базова сукня в білизняному стилі
Звичайний H&M
Пристойна тканина, непоганий пошив, бретельки регулються, декольте адекватне, невисокий розріз з одного боку, довжина 7/8
КротоТо• 26 июля 2022
Не читала отает если таков был.
Зебровое платье секонд. -моя ставка
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляРомашкинная
Я Вас не тримаю тут
Доброї ночі!
Ромашкинная• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я Вас не тримаю тут
Доброї ночі!
На добраніч
размахер• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Я тут хочеться поговорити
Не спиться
Зовсім
Имя, сестра, имя! © ))
КротоТо• 26 июля 2022
А на якій сторінці розгадка ребуса?
vihola• 26 июля 2022
Капець, шоста сторінка пішла, пів третьої ночі.
Шо не секонд так і не відкрито. Зате, автор читає моралі, філософствує.
размахер• 26 июля 2022
Ответ дляКротоТо
А на якій сторінці розгадка ребуса?
Поки ні на якій, тут якийсь психологічний експеримент)
Отблеск мысли• 26 июля 2022
Ответ дляКротоТо
А на якій сторінці розгадка ребуса?
Ещё нет. И будет, видимо, не скоро.
Свисток ля-минор• 26 июля 2022
Ответ дляКротоТо
А на якій сторінці розгадка ребуса?
еще не было, автор держит интригу
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ для vihola
Грусть-пєчаль
Телепузик• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Базова сукня в білизняному стилі
Звичайний H&M
Не впечатляющий вид синтетики .

Автор ,у Вас же хорошая фигура ,судя по всему . Такое разнообразие нынче ,нафик вам эти анималистичные принты пенсионерские ? Одежда призвана и украшать ...
Аноним_Русалка• 26 июля 2022
Ответ для vihola
Однако, держит аудиторию
Респект.
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляТелепузик
Не впечатляющий вид синтетики .

В мене і леопардове є, і тигрове)
Лосін немає, якщо що)))

Мені подобається різноманіття
В суцільне бєжеве вдягатись буду якось потім
Да, я блондинка!• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
В мене і леопардове є, і тигрове)
Лосін немає, якщо що)))

Мені подобається різноманіття
Та все гарне, і те, що з секу також. То рожеве чи біле?)
Дело было давно• 26 июля 2022
Думаю что розовое.
vihola• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Грусть-пєчаль
Якби не ці древні тумбочки , якби ваші шмотки висіли в сучаснішому інтер’єрі.
Я б сказала що там нема секонду.
Бо здалеку стан речей не видно.
А моделі класичні, або сучасні.
Не знаю хто там писав, що неактуальне.
Топтунша• 26 июля 2022
Тоді я голосую за смугасте H&M))) Тільки тому, що H&M, а одягу цієї фірми багато зустрічається в хумані.