ТриАна• 26 июля 2022

Обкладинка з першою леді

От на шо вони так з нею((
Поза, калоші
Вона така симпатична жінка, іноді правда вдягнута не дуже
Але це ж обкладинка
My_everything• 26 июля 2022
Ответ дляТриАна
Хто пише про купальник, вирізи на грудях і тд до чого ви все це вигадуєте
Якщо хотіли передати втому в біль або силу то і позу могли знайти доречнішу а не розставлені ноги
Вот-вот. И не эти чуни на ногах

Isa Dora• 26 июля 2022
Как по мне отлично 👍
Просто и понятно, без изысков
Реверанс• 26 июля 2022
Ответ дляТриАна
То режим провітрювання
Жули-ули• 26 июля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Народ уже вкрай интеллектуально обнулился. Даже смысла фото не понял. Ну капец.
Посыл темы просто о том, что бы обосрать именно первую леди
Это личная неприязнь)
Поэтому, какой смысл обсуждать позу и посыл фото не понятно)
Тут ответ должен быть один
Catou• 26 июля 2022
Они решили сделать из нее обычную женщину. Получилось. Возможно, цель показать, что она рядом со своим народом
Миззери• 26 июля 2022
Ну посыл такой, что замученная уставшая и не до каблуков с реверансами
Балерунья• 26 июля 2022
Это фотосессия, где Зеленский на ступеньках фотался?
Артисты, что уж
завитушка• 26 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
Бо вона все ще жінка

Реально посил фото не зрозумілий?
Я без стьобу
Просто мені якось так прозоро
Але я ж кажу, без прив’язки до особистості моделі
Ну мені реально фу- вульгарно, неохайно, розхристано, вірно пишуть тільки сигаретки не вистачає.
чим вона займається, за що бореться, що їй болить?
я не бачу тут ні болю, ні розпачу, ні війни, ні втоми, ні волі до перемоги, таке шось тьотя на сходах.
coloritka• 26 июля 2022
Ответ дляТриАна
вам далеко до Анни Лейбовіц

автор ТриАна • 26 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
Это личная неприязнь)
Тут ответ должен быть один
Я завжди дивуюсь як люди свою суб’єктивну думку видають за реальність((
Чого ви взяли шо хтось хоче обісрату першу леді, мене дивує більше робота фотографів і вибір пози
МаргаритаЛьвовна• 26 июля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Нипанятна для каво?
Мне все понятно.
Почему не понятно вам, я не знаю.
ну лично мне - не понятно.
не люблю, коли баки забивають. то серіалами під виборчу кампанію, то ще бозна чим.
Реверанс• 26 июля 2022
Ответ дляCatou
З своїм народом, то волонтерила б.
В госпіталь до поранених героїв навідалась.
В якій частині ви її бачите з народом??
Де народ,і де вона ??
Rabbit2012• 26 июля 2022
Вы знаете, сейчас в ленте фейсбука попались кадры оставшихся в Мариуполе, в Лисичанске, Бахмуте. BBC news, DW news.Почему мир показыапет нас именно такими? Маргинальные личности, на столе бутылки, риторика ужас. Ведь это аырванные из общей массы обьекты. Празднуют день металлурга. Ужас. И вот это фото первой леди под стать именно тем сюжетам о нас. Это не унигендерность- это уже придание образа маргиналов всем украинцам подряд.
lisulya• 26 июля 2022
Ответ длязавитушка
жах, поза якась ні до чого.
це фото взагалі, що покликано продемонструвати?
Закатані рукава на фоні мішків з піском мабуть покликані показати, що вона працює не покладаючи рук на захисті вітчизни. А калоші, то мабуть не шкодуючи себе