Доброго дня,збираємось на виїзд в Німеччину,будемо оформлювати там собі тимчасовий прихисток.
У мене на двох щелепах стоять брекет системи.Носити їх,як мінімум 1 рік.
А також,доньці(8.5р) ортодонт рекомендує встановити зйомну пластину на піднебіння для корекції прикусу (вартість пластини 3000 грн),носити пластину близько року.
Питання по мені:чи візьмуться за мене там спеціалісти і в яку вартість обійдеться щомісячна корекція?
По доньці: де краще ставити пластину?В Україні чи за кордоном?
Завчасно дякую за відповіді
Ответ дляSunrise1
в Украине
Це Ви за доньку дали відповідь,я так зрозуміла...Ви не знаєте,там згодяться на щомісячну корекцію пластини,якщо вона (пластина) була встановлена в Україні?Не скажуть,що будуть перевстановлювати свою?І тоді прийдеться ще там гроші витрачати на перевстановлення
ортодонт який береться вас лікувати розробляє для вас індивідуальний план лікування
і всі інші ортодонти, поняття не мають, що там задумав лікуючий вас ортодонт
тому ортодонти не беруть пацієнтів інших ортодонтів, бо це ціла схема довжиною в роки, а не просто там пластінку підкрутить
Ответ длязавитушка
В Україні за мене взявся інший ортодонт,бо мій перший ортодонт виїхала за кордон...Зробили мені нові відтиски.Правда,новий ортодонт спілкувалася з моїм першим ортодонтом по телефону по моєму питанню ...
Ответ дляku4eravaku4erava
Нет не найдете кто будет корректировать
У Франції я знайшла лікаря,яка згодилася мене вести....У Німеччині,з цим по ходу,важче((( І по дитині не згодяться?Я ще хотіла дізнатися,але поки не можу знайти,чи входить в мед.страховку ортодонтичне лікування дитини?...
Ответ дляTatyana 29
ну бо це форс мажор
а взагалі ортодонти такого не люблять і стараються уникати
тим більше, не знаю як у вас, а в середньому там же основна сумма платиться за установку системи і систему, а потім за корекції
виходить основну сумму взяв перший ортодонт, а другому дороблювати за ним і платити ви йому будете тільки за корекції, так нахіба таке треба другому ортодонту
ku4eravaku4erava• 26 июля 2022
Ответ дляTatyana 29
Да в входит, но там очередь на года
Ответ дляlyudo4ek
У Німеччині це все платне. Для дитини не підскажу, а для дорослого то просто квест.
Та розумію
Ответ длязавитушка
ну бо це форс мажор
Я забула,новий ортодонт мені ставила систему на нижню щелепу і взяла на 4000 грн дорожче,ніж перший лікар.Тому,можливо,вона і взяла мене
Ответ дляMama_Mishy
Нет, ставьте брекеты уже в Германии
Так мені вже поставили..
Blinking_Star• 30 июля 2022
Візьмуться, але не кожен, треба вмовляти, бо вони мають складать план лікування з нуля. Також страховка не покриє, ні дитині, ні вам. Моїй дитині просто зняти брекети та зробити капу коштувало 500 євро. Ваш план лікування на рік може сягати близько 1,5 тисячі або більше, платити звісно частинами.