Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)
😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Мене якраз ні, я давно писала шо європа не така цяця як себе малює
Я два года назад говорила , что турнут они наших мужиков их жопу защищать
Это же очевидно
Пульт от линолеума• 2 часа назад
Я не розбираюся в міжнародному праві, але розумію, що це нововведення не повинно суперечити йому.
Сорока-ворона• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
У нас все життя тепер суцільна суперечка
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляСорока-ворона
І що там у тих позначках?
Отсутствует штамп выезда из Украины
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
Боже ))
Святая наивность ))
Аж умиляет ))
Святая наивность ))
Аж умиляет ))
Аноним_1858• 2 часа назад
Ну і? Зєлєнь все зробила, щоб не приймала, і щоб війна продовжувалася. Поїдуть чоловіки до інших країн, які будуть лояльні, або не входять ЄС.
Аноним_1858• 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
Отсутствует штамп выезда из Украины
Зараз наче і немає вже штампів, а електронна біометрична система
Пульт от линолеума• 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
Боже ))
Святая наивность ))
Аж умиляет ))
Святая наивность ))
Аж умиляет ))
Я дійсно наївна. Все життя така була і такою залишаюся. Не можу нічого з цим зробити.
Сорока-ворона• 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
Отсутствует штамп выезда из Украины
А Україна ставила якісь штампи?
Тобто, це ті хто лісом,полем перейшов кордон чи що?
Джем Шакіри• 2 часа назад
Я еще года 2 назад, когда большинство было совершенно убеждено что украинцам начнут вид на жительство раздавать, писала, что после виооой мировой та же Европа лет 10 после войны возвращала советских граждан, которые были отправлены на работу в Германию, и решили там остаться, дезертировали с фронта, сбежали из совка, или дошли туда с армией и решили потеряться, всех планомерно возвращала домой, потому что договорилась об этом с СССР. Так будет и в этот раз. Сейчас прикрыли защиту для новых, потом начнут отправлять домой всех.
Аноним_1858• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Але ж це сама Еуропа. Верховенство права. Канституція. В жопу цілують сирійців.
Політика-мать. Ну і полігон потрібен
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляСорока-ворона
А Україна ставила якісь штампи?
Верно
Сорока-ворона• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Польша чи Румунія мали би ставити штампи
То не виїзду, а в´їзду тоді
Але всерівно я не розумію думки.
Що значить перебувають незаконно
Але всерівно я не розумію думки.
Що значить перебувають незаконно
Ответ дляДжем Шакіри
Люди ід-оти. Вони не розуміють цю систему, обманюють, шухри мухри з виплатами
Я писала цим д-білам. Мою бабу нашли через 10 років після розвалу ссср німці шоб виплатити їй репарації за перебування в трудовому концтаборі. По якимсь своїм книгам і спискам, коли вона уже мала прізвище чоловіка. Відрили і відкопали. Вони всіх найдуть і всім виставлять рахунки
Даже через 10-20 років
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляСорока-ворона
То не виїзду, а в´їзду тоді
Але всерівно я не розумію думки.
Що значить перебувають незаконно
Але всерівно я не розумію думки.
Що значить перебувають незаконно
Примут соответствующий закон
На основании которого пребывание станет незаконно
Сорока-ворона• 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
Верно
Ну і скільки таких?
Більшість офіційно перетнула кордон, отримали всі документи для легального перебування на території країни.
Аноним_1858• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Даже через 10-20 років
Що ви хочете цим сказати? Люди хочуть жити, і будуть шукати шляхи
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляСорока-ворона
Ну і скільки таких?
Значит примут нужный закон
Это же элементарно
Svit_from_It• 2 часа назад
Ответ дляДжем Шакіри
да вы уже 5й год мечтаете как всех вернут