Колхозница• 26 июля 2022

Завтра 5тий день як клієнт не забирає посилку з пошти

Ви як продавець написали б клієнту, нагадали за посилку? Вона її не оплатила повністю, тільки передоплата в 100 грн.
Мандолина Бу• 26 июля 2022
я пишу
Обнемашечка• 26 июля 2022
Мабуть написала. Менi так нагадували за посилки i я дуже рада що вiдправники те робили, бо менi повiдомлення не завжди приходять
База_птеродактилей• 26 июля 2022
Я не писала правда олх доставка.
Пушап Ми• 26 июля 2022
Обов´язково пишу, люди іноді забувають
HairDress• 26 июля 2022
так, написала б
Хочу в БАНю• 26 июля 2022
Я не пишу - я звоню! Чтобы убедиться наверняка, что меня услышали
Спрошу_ка_я_у_мужа• 26 июля 2022
Я би нагалала і написала, що з такого -то числа платне зберігання і Ви будете вимушені првернути посилку назад, якщо не хабере. Ну за її 100 грн звичайно.
автор Колхозница • 26 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Дякую, сума там нормальна, треба було більшу предоплату брати. Завтра напишу!
Тектоническая расческа.• 26 июля 2022
Лучше напомнить.
Мне вот сообщения приходят, что посылка доставлена. Только я давно ничего не заказывала, отправителя не знаю и город даже не мой. А посылка на 7тыщ наложкой.(надеюсь, предоплату взяли там)
Видимо оператор или отправитель ошиблись в цифрах номера тел.