Пишуть що 3,14здец йому)))
Ответ дляUnmistakable
Слишком много внимания все три года было уделено почему-то дорогам. Обычно как раз на этом хорошо отмывают. Не надо ни от чего отказываться, но надо помнить, что народ, который не желает кормить свою армию, будет кормить чужую
Нам недавно розповідали переселенці з Херсонської області, як у них там у містечку ремонтували дорогу. Постелили кільканадцять кілометрів, приїхала якась служба, сказали, що не дотрималися якихось там стандартів. Все зірвали і стелили наново.
Ну зовсім не відмивання грошей, просто так сталося.
Ответ дляЕленнн
((.. та забувайте вже за вибори.. З кого там вибирати, Зеленський,Єрмак та Кім? Решту просто виключили з медіапростору.. Розумков де? По единомарафону-де наші бойові генерали,де наші герої? Залужний? 0після хвалебної статті в американській пресі- хтось був сильно не задоволений, і тишина..
А Порошенка- не допустять, не марно ще один ’боневтік’ Медведчук дав на нього покази.( Ага.кум путіна.)Якщо за Шеремета маринували скільки людей без доказів, то зараз поле непахане. (до речі,в курсі що Шеремета- рашка ?-- перебіжчик видав..)
Сейчас в эфире не время военных .Вся работа боевых генералов должна быть в секрете.
Ответ дляVira_Kos
Що значить «перегризлись»? Треба сидіти і сопіти в трубочку, бо не на часі? Ви після 2014 року відсиджувались в Польщі, тепер знову поїхали. І розказуєте людям, які тут живуть, як їм себе поводити.
Хочете гризтись, то гризіться.
Якщо у вас ворог українська влада.
Мій ворог хуйло і російські фашисти.
Якщо у вас ворог українська влада.
Мій ворог хуйло і російські фашисти.
nabludatel• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Давайте так, що б не просто літери набирати, пару - тройку цих чудових нових лікарень за субвенції саме з державного бюджету. Бо по закону о децентралізації лікарні на утриманні громад.
Реконструкція перинатального центру в Мелітополі. І трохи раніше - в Запоріжжі
Ответ для vihola
Хочете гризтись, то гризіться.
Якщо у вас ворог українська влада.
Мій ворог хуйло і російські фашисти.
Якщо у вас ворог українська влада.
Мій ворог хуйло і російські фашисти.
У мене влада - не ворог. Влада - наймані працівники. І коли ця влада наймає на роботу діток ФСБшників та громадян з російським паспортом, людям це не подобається. І це нормально, ми не в рашці, де не можна висловлюватися.
Ответ для vihola
Якщо все так погано.
Тим більше ваша агіткомпанія марна.
А ще кілька місяців тому, у квітні, писали тут що треба памятати про вибори.
Тим більше ваша агіткомпанія марна.
О..,то пані в Польші? Це багато що говорить.. Дійсно,коли ракети над головою не літають,критичність думок не включається.
(Подивіться вчорашню голосувалку по Зеленському.. і це ще не зима.)
Ответ дляЕленнн
Пані була в Польщі за президенства Порошенка, бо він їй дуже не подобався. Зараз пані не в Польщі, але і не в Україні.
Оксана-004e• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
А хто забрав у вас все, хто лишив брата інвалідом? Невже українці? Аж цікаво, які саме претензії у вас до України.
Я с трудом представляю, что бы на США напал сосед, Мексика, например, откусил огромный кусок территории. Виновато руководство Украины в том числе, что ее граждане оказались совершенно не защищены государством, которому они платят налоги и военный сбор в том числе. Все эти воры управленцы и популисты, которых мы все эти годы терпим и которые продолжают антиукраинскую политику своими законами
Чому Україна багатостраждальна.
Чому постійно хтось третій приходив все розхерачив, перебив і рабами зробив.
Бо не було єдності. Міжусобиці, феодальні війни. Століттями.
Весь світ Україну підтримує, українську владу.
А тут стільки експертів як треба було зробити, як вони би зробили. Як вони б і дороги побудували і лікарні і школи і армію укріпили, зброї накупили та виготовили.
Оксана-004e• 27 июля 2022
Ответ для vihola
То підіть і візьміть. Хуйлу якраз цього і треба аби дурачки з середини перегризлись.
А не хочете, то нема чого колотити по інтернетах. Чекайте перемоги та виборів.
Як це відбувається в цивілазованому світі.
І голосуйте за свого найкращого, найчеснішого.
А нет, надо молча хавать все, что нам дают? Ваш самый честный уже привел страну к войне, шашлыки отрыгиваться еще долго будут
Ответ для vihola
Чому Україна багатостраждальна.
Свята невинність! А Ви Порошенка не критикували ніколи? І владу тодішню підтримували теж? Чого ж тоді втекли?
Ответ дляЕленнн
Просто цікаво почути чого ви очікуєте від вашої критики. Якого результату, конкретно?
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Перенатальний центр - це пологивий? Чи окреме будівництво?
Anjutka-Anjuta• 27 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
*⚡️ВСУ освободят Мариуполь в конце текущего - начале следующего 2023 года, - мэр города Вадим Бойченко.*
’Потом, когда наши ребята, а это будет в декабре-январе, деблокируют и освободят Мариуполь, мы отправляемся в город напрямую и с экспертами дадим оценку разрушениям и будем пошагово восстанавливать. Запланировали мы так, что за 10 лет мы отстроим пол города, стоимость этого составит ориентировочно 14 миллиардов евро’, - рассказал он.
Так смешно, как уже и миллиарды посчитали, и комиссии создали, и сметы утвердили. Осталось совсем малость - выгнать орков.
Постоянно виде эти новости, как все это отстроят. Стесняюсь спросить - почему же раньше не строили?
не строили? вы сейчас серьезно?
BusinkaKiev• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Житомирска багатопрофільна опорна лікарня .
Возле больницы написано , что это «велике будівництво» . Выше тоже отписались про Мелитополь и Запорожье
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляЕленнн
І це ще не проголосували за нового гп. От де очі на лоб лізуть. Хоча, вже подали костіна.
Оксана-004e• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Взять того же прорашистского Гетманцева, которого даже митинги в январе не сдвинули с места. Они прекрасно чухают себя на своих местах и сейчас
Оксана-004e• 27 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
не строили? вы сейчас серьезно?
Ручки потирают, предвкушаю миллиарды
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
У вас трохи викручена реальність. По-перше, це не Україна винна,що на неї напали. Ви бачили розміри Люксембургу і країн поруч? Але ж ніхто не окупував Люксембург. По-друге, це ж ми самі обирали цю владу. Хтось же голосував за юзіка, ківу, ой, да за всіх утирків у ВР.
Ольга Леди• 27 июля 2022
А вы не переживаете за ответку?Сколько мостов в Киеве через Днепр?Да и по всей Украине...Я не военная ,у них свой склад ума,я жена,мать и бабушка,в конце концов я женщина и мне жалко простых людей,которые страдают от этой войны.
Оксана-004e• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Во время военного конфликта в стране оказалось 73% не умных людей, которые хотели поржать
Anjutka-Anjuta• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
да, но государство вправе выделять громадам целевые деньги на их ремонт и оборудование. И за последние годы реально огромное количество больниц и поликлиник привели в идеальное состояние.
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Не за гроші держбюджету. Де громади великі і заможні, там і ремонти.
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Меня удивляет почему люди все время забывают , что по Конституции у нас власть пренадлежит народу, а не народ власти.
И да, если народу не нравится власть , она уходит.
Это норма во всех цивилизованных странах.
Мы не раша, где всех через колено нагибают
Ответ дляmalinka.ya
Я це і намагаюся донести.
+ 2.
Пророссийские власти Херсона рассказали про повреждения железнодорожного моста через Днепр после ударов ВСУ
Кирилл Стремоусов, называющий себя замглавы администрации Херсонской области, сообщил, что из-за обстрела вооруженных сил Украины поврежден железнодорожный мост через Днепр.
«На железнодорожном мосту немного повреждения есть, конечно, но это все поправимо, не такая большая проблема»,— сказал Кирилл Стремоусов ТАСС.
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Я це і намагаюся донести.
А люди как в броне , прям поклоняются власти , это же дичь
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ дляОльга Леди
Уже мстят
В Коростене взрывы
Но без взрыва мостов Херсон с наименьшими потерями не отбить
В Коростене взрывы
Ответ дляОльга Леди
Так треба було з самого початку здаватися, бо за все прилітає «ответка». І за статус кандидата ЄС, і за Хаймарси, за мости, за бавовну і тд.