KROX@• 27 июля 2022
Киев, левый берег, горячую воду когда нибудь включат?
Что слышно? Только не пишите про бойлер, плиз.
Люда Людоедова• 27 июля 2022
Ответ дляНиф_ниф
на две недели отключают воду. Из-за двух недель устанавливать бойлер? И поднимать аренду? Или со своего кармана комфортную жизнь квартирантам устраивать?
А як ви ставили вікна чи двері в квартиру? То тож задавались питанням: мені за свої і підіймати аренду?
Є міста в Україні, де централізованого гарячого водопостачання немає вже з десяток років. І читаючи ваші ’складні розумові потуги’ для жителів цих міст як повернення в часі.
Ви можете обрати будь-який прийнятний для вас варіант.
З.і. моя сусідка так здавала квартиру з ремонтом часів здачі дому в експлуатацію. Плитка в ванній обвалилась, стояк тече, вікна сипляться. Ніхто ту квартиру вже 2 роки не знімає навіть за комуналку. І питання: хто буде платить ’амортизацію’ вирішено само собою.
Люда Людоедова• 27 июля 2022
Ответ дляKROX@
А если счётчик на горячую воду, все равно бойлер дешевле?
Не знаю як по іншим містам, але мені так. Вода ~250 в місяць, електрика 250 (взимку більше). А так я б мінімум 800 платила лише за гор.воду. І плюс все одно водоканалу за літри. Ну і електрику ж теж платить.
Барабасиха• 27 июля 2022
Муж работает в кте, у нас уже лет 10 бойлер и у его родителей. Сети старые, с каждым годом будет только хуже... Поэтому ставьте бойлер и не мучаетесь. К тому же это дешевле, мы от горячей воды написали отказ вообще. Нам начисления не приходят.