Rubiii• 27 июля 2022

Вы видели пост Радуцкого в телеграм?

Сначала немного истории, самые важные последние три пункта.

📍 У Європі розпочалась вакцинація від віспи мавп. Чи очікує українців щеплення від цієї хвороби?

ℹ️ Віспа мавп – це інфекційне захворювання, яке нагадує симптоми звичайної віспи, проте протікає хвороба, як правило, легше. Перший випадок хвороби був зафіксований в Конго у 1970 році, активно поширюватись віспа мавп почала у травні 2022 року разом з людьми, які повернулись з Африці.

ℹ️ За даними ВООЗ, у світі зафіксовано понад 16 тис. випадків у 70 країнах, з них п’ять - летальних. Нещодавно виявили перші випадки хвороби у дітей – двох з США та одного з Нідерландів. Найшвидше розповсюджується хвороба у Європі. Іспанія, Німеччина, Бельгія, Португалія закупили вакцину від віспи мавп. Нідерланди, де зареєстровано 700 пацієнтів з цим захворюванням, вчора розпочали профілактичне щеплення. Загалом планують вакцинувати 32 тис. осіб з груп ризику.

➡️ Про масштаби розповсюдження віспи мавп говорить те, що голова ВООЗ Тедрос Габрейесус оголосив спалах хвороби надзвичайною подією у сфері громадського здоров’я, що має міжнародне значення. Це найвищий рівень небезпеки, який організація може надати епідемії.

ℹ️ Випадки захворювання на віспу мавп виявлені в Польщі, Румунії та Словаччині. Тому є вірогідність, що хворобу завезуть до нас з країн-сусідів.

▶️ Керівництво МОЗ запевняє, що наша країна готова до виявлення хвороби. Українські лікарі отримали інструкції алгоритму дій у разі звернення пацієнта з симптомами хвороби. Насамперед – характерними пухирями на тілі. Міжнародні партнери допомогли придбати та доставити в Україну близько 5 тис. ПЛР-тестів на виявлення віспи мавп, як розвезені по регіонам. Але наразі не зафіксовано жодного випаду підозри на це захворювання.

➡️ Вакцинацію в Україні від віспи мавп поки що не планують. ВООЗ не рекомендує проводити масове щеплення, адже хвороба масово не поширюється. Передається вона лише через тісний контакт між людьми чи предмети, на яких збереглись інфіковані частинки.
Fotografkiev• 27 июля 2022
Коли вони встигли вакцину накліпати????

автор Rubiii • 27 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Коли вони встигли вакцину накліпати????
Без понятия, я сегодня пост увидела, передали США тесты, а кто вакцины создал или передал, пока такой информации не нашла
Tammy21• 27 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Коли вони встигли вакцину накліпати????
Давненько. Проти мавпячої віспи використовують ті ж вакцини, що і проти звичайної.
милана1• 27 июля 2022
Будет та же вакцина от ковида только под другим соусом.Её ж наклепали море,а уже никто не введётся на неё.А утилизировать как то нужно.
Feel good• 27 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Коли вони встигли вакцину накліпати????
’Перший випадок хвороби був зафіксований в Конго у 1970 році’

Як думаєте, 50+ років достатньо, щоб розробити вакцину?

Особливо враховуючи, що вірус доволі типовий і малосхильний до мутацій.
Шаленабджилка• 27 июля 2022
У Мишани подгорает уже
Шаленабджилка• 27 июля 2022
Ответ дляFeel good

Вы задрали со своими факцинами, вот честно.
Кислого борща себе по венам пустите
От всего и сразу
kanuka• 27 июля 2022
Да уж, я так поняла что выживать становиться всё труднее и труднее, чистка идёт, больные, слабые не нужны.
Шаленабджилка• 27 июля 2022
Ответ дляkanuka
Им уже никто не нужен. Ни работающие ,ни зсу, ни дети, ни тем более больные и пенсионеры
Скумбрия по 8 , Ермак и беня. Всех остальных в утиль

Аноним Первый• 27 июля 2022
Ответ дляШаленабджилка
У Мишани подгорает уже
Сука, згорів би вже до тла, падло продажне.
Rikitikitavi_2022• 27 июля 2022
ой мляяя, они достали, этой оспой болеют как венерическим заболеванием и вакцинация должна быть добровольной, т.к. некоторые сексом не занимаются а сидят на советчице и срачи устраивают вперешку с оргазмами, а это самый безопасный виртуальный секс в мире, нам тут не надо таких вакцин.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 27 июля 2022
Ответ дляШаленабджилка
У Мишани подгорает уже
Я еще вчера не смогла к нему достучатся.
ФБ страничку буквально замуровал трусишка)))
Fotografkiev• 27 июля 2022
Ответ дляFeel good

І що за 50 років ніхто особливо не хворів чи що??? Чого зараз роздули з мухи слона?
Angelika93• 27 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Куй железо, пока горячо. Как фармкомпаниям зарабатывать большие бабосы по-вашему? Привыкайте, теперь каждый год по 12 раз будут эпидемии. Все поставлено на поток.
Fotografkiev• 28 июля 2022
Ответ дляAngelika93
Мне пофиг что они там себе придумывают. Удивляют идиоты, которые на это ведутся.
Veronika_100k• 28 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Ага, а ещё больше удивляет их количество