Умный хвост• 29 июля 2022

Словенія умови для українців

Доброго дня, хочемо поїхати до Словенії. Поділиться своїм досвідом
Баба на горошине• 29 июля 2022
Кажуть виплатиияк у Німеччині. З житлом не знаю як. Але країна маленька, усіх бажаючих не зможе розмістити
Полиэтиленовый привет• 29 июля 2022
Хотите? Езжайте! Словения по территории как Киевская область и население чуть больше двух миллионов. Снимаете жилье и живёте
inna160877• 05 августа 2022
Добрий день.Ви ще плануєте відїзд у Словенію?
inna160877• 05 августа 2022
Також шукаю компанію для виїзду у Словенію.Ви ще не зважились?