мистерЛяпсус• 30 июля 2022
Чому різко чоловік перестає спілкуватися?
Познайомилася з чоловіком. Спілкувалися майже місяць. Він мені показував онлайн свій будинок, сім´ю, роботу. Розказував все про себе, говорив що закохався в мене і т.п., став компліменти. Ми уже планували мій гостьовій приізд до нього. Потім на море повідомлення відповідає через 2 дні, а потім перестав взагалі відповідати. Мене це мучить, чому він так вчинив зі мною, яка причина. Хотіла йому написати і спитати про це, але я думаю він не відповість.
Чому так сталося?
мистерЛяпсус
• 30 июля 2022
Ответ длярукиЖимолости
А чому не можете йому зателефонувати і спитати, як в нього справи ?
Він не відповідає взагалі
мистерЛяпсус
• 30 июля 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Возможно Вы уже в ЧС, проверьте с другого номера виден ли статус «В сети»?
Ок
рукиЖимолости• 30 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Він не відповідає взагалі
Тоді він просто вас ігнорить.
Знайшов другу у реальному житті, а не онлайн
Спробуйте забути про нього . Зовсім
Alena-алёна• 30 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Він не відповідає взагалі
Можно позвонить с другого номера. Но если вы уже знаете, что просто игнорит, то забудьте про него и ищите нового.
Языката Хвеська• 30 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Він не відповідає взагалі
Слушайте, не скачайте нас. Сходите к тарологу. А так ответ очевиден, у него кто-то есть. Семья и детки.
Анка-пулемётчица• 30 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Прям за один день?
Нет. Общался паралельно с вами. Сделал окончательный выбор и обрезал общение.