Я супер-пупер• 31 июля 2022
Брюнетки. Ви відрослі корні зафарбовуєт, а потім фарбу розподіляєте по довжині?
Чи наносите фарбу, а потім просто змиваєте?
Бабка-ежика• 31 июля 2022
Фарбую тільки корні . Якщо розподіляю по всій довжині то виділяються потім ті пасма. Всю довжину фарбую пару разів на рік 🤷
Тут как тут• 31 июля 2022
на корені, за 10-15 хв до змивання розприділяю решту по всій довжині.поки був темніший колір, то не кожен раз двжину фарбувала, щоб не пересушувати волосся.
Я супер-пупер
• 31 июля 2022
Ответ дляПес Патрон
На корни, потом распределяю остатки по всей длине.
А якщо ні, то буде плямами лягати фарба? Не хочеться пересувати корні
Пес Патрон• 31 июля 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
У меня свои волосы черные, крашу максимально натурально под свой цвет. Не видно)))
Моська-слон• 31 июля 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Так отрастает то как раз на корнях. Корни в любом случае красить надо. Длина - уже опционально.
Я супер-пупер
• 31 июля 2022
Ответ дляМоська-слон
Оооой)) я мала на увазі кінчики. Сорян🤦♀️
Угадайс• 31 июля 2022
Только на корни
Длину редко , потому что если по длине тянуть постоянно , то забьётся цвет чёрным и будет выглядеть дёшево, несмотря на дорогие краски )
Бармалеина• 31 июля 2022
Фарбуюсь у перукарні у свій колір, зафарбовую сивину. На всю довжину фарбу наносять не кожного разу, а на другий-третій раз, в залежності від того як часто я приходжу.
Перша на селі• 31 июля 2022
Фарбую в салоні.
Коріння раз на 25 днів, всю довжину раз на 4-5 місяців.
Весёлая морковка• 31 июля 2022
Фарбую тільки виключно коріння. Всю довжину ні, так як один і тей же відтінок використовую декілька років і лишній раз псувати структуру волосся не хочу
Все буде Україна• 31 июля 2022
Крашу по волосам, куда хватает краски,Когда смываю, то на пару минут чуть воды и по всем волосам распределяю.У меня длинные
Кокосиха• 31 июля 2022
моя парикмахер сказала красить только корни, всю длину только 1 р в год можно, иначе, волосы страдают очень