Кусачая Я• 31 июля 2022
7 день на знеболюючих після виривання зуба, 8-ки. Нудить від болю
Дівчата, це капець!
Вирвала 8 ку в Понеділок. Виривали довго, хвилин 20-30
Тріщало все, чи кістка чи що, не знаю.
В Пятницю була на огляд. Засунули смердючу мазь, яка вдома випала, але присмак був довго.
Колись в 2010 мені рвав лікар-мужчина з іншого боку і вирвав одним рухом, я ще в той день на побачення пішла.
В 2011 імплант зуба, тут довго відходила, брала відпустку, але імплант - не виривання.
В 2015 було кесареве, на 5 лень вже ходила по дому, ніякі знеболюючі не пила.
Минулого року лапароскопія і на 2 день дому, пила знеболююче може 2-3 дні всього.
А тут зуб і я 7 мий день пью німесил і зараз нудить від болю.
Таке може бути?
Чи там якась проблема?
Вибачте за зайвий текст, це до того, що я не є якась над чутлива до болю чи що.
Де кесареве і де вириваня звба?
І виривання важче переношу
Тріщало все, чи кістка чи що, не знаю.
Таке може бути?
Чи там якась проблема?
Де кесареве і де вириваня звба?
І виривання важче переношу
Маргарита и Мастер• 31 июля 2022
Так а чому ви досі не зробили рентген і не були у лікарні? Ви ж чудово розумієте що це не нормально. Можливо шматочок залишився.
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Була у П‘ятницю
Коли вирвала вона показала, що вийшов увесь
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляСкромняшка
Конечно, есть проблема. Вам снимок делали после удаления?
Не робили
prosto_mama_• 31 июля 2022
Ого, мне удаляли много зубов и делали операцию на сердце,но так долго ни от чего не отходила.
Идите опять,пусть обследуют,что там не так
Маргарита и Мастер• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Була у П‘ятницю
Рентген показав? Що сказали у лікарні?
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Рентген показав? Що сказали у лікарні?
Знімок не робили повторно.
Сказали що трохи є запалення, а так все норм
Кактус из кожезаменителя• 31 июля 2022
Это ненормально, а рвали вам его чего так долго 20-30 минут? Мне ни один раз рвали 8-ки, таких проблем не было
Маргарита и Мастер• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Знімок не робили повторно.
Вибачте, я цього не розумію. В мене кішка прихворіла і я за два тижні була у п´яти лікарнях, поки не знайшла лікаря, який реально допоміг. Якщо б проблема була у мене, я б вже десять лікарів поміняла та знайшла у чому річ.
Деловитая• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Знімок не робили повторно.
Ідіть робіть рентген. Може бути запалення кістки. У знайомої колись таке було, лікувалася тижнів три потім
Фисташковый кокец• 31 июля 2022
А антибиотик назначали?
Мне рвали плохую 8ку с гнойным мешком, был синяк большой и отек, но так долго не болело, дня 3.
А моей маме рвали зуб недавно, напухал, болел потом сильно, аб пила, потом осколки начали выходить, это трындец.
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Клішнями якимось.
В мене ПА була від того.
Я там непритомніла вже. Не боділо нічого но від того як тягла і тріщало мене занудило і залила хвиля жару, я мало не відключилася)))
Швидку хотіли викликати.
Інша медсестра зайшла і злякалася що я біла як стіна
В мене ПА була від того.
Швидку хотіли викликати.
Скромняшка• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Не робили
Обязательно к врачу и снимок. Даже при сложном удалении, сверление надкостницы , гранулеме , любом воспалении не будет так долго болеть. Самая вероятная причина - остаток части зуба.
J_a_n_n_a _• 31 июля 2022
У лунці мабуть не було згустку, тому клали турунду, Вам аб не призначали? Буде без густка довше заживати, завтра йдіть до хірурга.
Кактус из кожезаменителя• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Клішнями якимось.
В мене ПА була від того.
Швидку хотіли викликати.
В мене ПА була від того.
Швидку хотіли викликати.
Жах((
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А антибиотик назначали?
Які сирашні історіі. Мороз по шкірі. Антибіотик не назначали.
Маргарита и Мастер• 31 июля 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
В мене так було, теж вісімку рвали, попередньо її зломавши. І залишився шматочок, почалося запалення. Але я звернулася через день, зробили знімок, вичистили і потім ще десять днів ходила лікувалася.
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляJ_a_n_n_a _
Не призначали. Але та мазь випала вдома
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляСкромняшка
Показала що зуб вийшов, але гострою штукою хотіла щось там вичистити, шкрябала по лунці, але мені стало дуже зле і вона не дочистила.
Невже шматки зуба?
Покащала що весь вийшов
Невже шматки зуба?
Покащала що весь вийшов
PANTERA_KET• 31 июля 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Мне нижние 8ки мин 15-20 крутили вертели, спиливали. Да синяк был на щеке. Боли пару дней.
J_a_n_n_a _• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Не призначали. Але та мазь випала вдома
Погано, що випала
Я можу Вам написати які Аб призначає лікар хірург, але чому Вам в п´ятницю не призначили... це не норма. Завтра прям зранку йдіть до хірурга
Самая СоветЧиваЯ• 31 июля 2022
Сходите в норм клинику , в Люми дент , там мне рвали все четко и рану зашивали , ничего на 2 день не болело у меня
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляJ_a_n_n_a _
Погано, що випала
Це не була хірург. Це звичайна стоматолог, років 23
Піду..
А чому погано що випала?
Вона така огидна…
Піду..
А чому погано що випала?
Вона така огидна…
J_a_n_n_a _• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Піду..
А чому погано що випала?
Вона така огидна…
Піду..
А чому погано що випала?
Вона така огидна…
Вам потрібен обов´язково хірург стоматолог, зараз лунка у Вас пуста, там навіть можуть бути залишки іжї і болить, Вам промиють і повині покласьи турунду і я думаю і призначить Аб.
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляJ_a_n_n_a _
Добре, дякую..
Але де шукати хірурга?(
Це смт і хірургів нема. Стоматологи звичайні
Завтра до неі зайду і поговорю
Але де шукати хірурга?(
Завтра до неі зайду і поговорю
Остановщица• 31 июля 2022
Ответ дляКусачая Я
Добре, дякую..
Але де шукати хірурга?(
Завтра до неі зайду і поговорю
Але де шукати хірурга?(
Завтра до неі зайду і поговорю
Девочка-стоматолог явно ещё неопытная и будет что-то сочинять лишь бы от нее отстали. Работала с такими