Кусачая Я• 31 июля 2022
7 день на знеболюючих після виривання зуба, 8-ки. Нудить від болю
Дівчата, це капець!
Вирвала 8 ку в Понеділок. Виривали довго, хвилин 20-30
Тріщало все, чи кістка чи що, не знаю.
В Пятницю була на огляд. Засунули смердючу мазь, яка вдома випала, але присмак був довго.
Колись в 2010 мені рвав лікар-мужчина з іншого боку і вирвав одним рухом, я ще в той день на побачення пішла.
В 2011 імплант зуба, тут довго відходила, брала відпустку, але імплант - не виривання.
В 2015 було кесареве, на 5 лень вже ходила по дому, ніякі знеболюючі не пила.
Минулого року лапароскопія і на 2 день дому, пила знеболююче може 2-3 дні всього.
А тут зуб і я 7 мий день пью німесил і зараз нудить від болю.
Таке може бути?
Чи там якась проблема?
Вибачте за зайвий текст, це до того, що я не є якась над чутлива до болю чи що.
Де кесареве і де вириваня звба?
І виривання важче переношу
Тріщало все, чи кістка чи що, не знаю.
Таке може бути?
Чи там якась проблема?
Де кесареве і де вириваня звба?
І виривання важче переношу
Кусачая Я
• 31 июля 2022
Ответ дляОстановщица
Девочка-стоматолог явно ещё неопытная и будет что-то сочинять лишь бы от нее отстали. Работала с такими
Та я і не хотіла до такоі йти(
А моя стоматолог мене на неі перекинула чомусь
Зубачистка• 31 июля 2022
Їдьте туди, де є саме хірург і знімок щоб зробили. Не може так довго боліти
Очень-очень• 31 июля 2022
Антибиотик пропить 3 дня. И солпадеин он сильнее нипесила. Мне нимесил не помогал.
Налогообложу• 01 августа 2022
Ответ дляКусачая Я
Була у П‘ятницю
Коли вирвала вона показала, що вийшов увесь
Остался кусочек скорее всего. Теперь из-за него пошло воспаление. Само не пройдет, надо снова идти, чем раньше тем лучше.