Тамилa 1• 31 июля 2022
Ух ти, хороше )) Незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень
✈️ В Україні незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень
У Закарпатській облраді впевнені, що за місяць-другий буде запущено пасажирське сполучення з аеропорту "Ужгород".
Злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини та закінчується Словаччиною. Борт, що злітає, потрапляє в небо ЄС, а не в небо України, яке закрите.
Blacky_Mik• 31 июля 2022
Ответ дляok1904
Дотянують, там сідали боінги та ембраєри.
Це було б супер. А то лише Сучава та Сучава для нас...
Ромашка -3390• 31 июля 2022
Ответ дляhappy camomile
Ну это очень вряд ли.
По квэдам будут смотреть, так что фоп не выход