Тамилa 1• 31 июля 2022
Ух ти, хороше )) Незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень
✈️ В Україні незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень
У Закарпатській облраді впевнені, що за місяць-другий буде запущено пасажирське сполучення з аеропорту "Ужгород".
Злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини та закінчується Словаччиною. Борт, що злітає, потрапляє в небо ЄС, а не в небо України, яке закрите.
Элли Иванова• 31 июля 2022
Ответ дляЮсия
Если поездом эвакуационным и дольше, если нет, че так долго ехать?
А хз почему. Всегда так было. Поезд Запорожье -Ужгород идет 24 часа 24 минуты.
Ответ дляКсенияяяяя
Ну ФОП - це бізнес, бізнес платить податки і створює робочі місця. В перших списках професій, що підлягають мобілізації, їх не було. Може, зараз щось змінилося, не знаю, давно не читала про це
Та не, вы вообще не туда ’пошли’. Разговор был конкретно за учет, выезд.
Ксенияяяяя• 31 июля 2022
Ответ дляЮсия
Ок, можу помилятися
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Я в тому році в Затоці купила магнітик із тим мостом, який суки розбили ракетами...
Та даже после победы как ехать к нам на море?Там же мин овердофига.
Peppermint Winter• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Не получится.
Читала что взлетная полоса этого аэропорта считается Словацкой территорией.
Эти твари способны на все, для них закон не писан, они бесчеловечны.. и здесь точка(
Ответ дляVA 11
Хороше, це коли війна закінчиться. Нахєра той аеропорт дався, якщо сім´єю не можна поїхати відпочити, коли люди гинуть.
Коли війна скінчиться, то буде не хороше, а найкраще, ну принаймні для мене. А аеропорт, хоч і так далеко від столиці, потрібен. Багато сімей закордоном, до них їздять їх бабусі, дідусі, наприклад. Знаю таких. Це дещо спростить шлях. Не тільки люди на море їздять. Для бізнесу можливо це буде зручно. Тим паче, це робочі місця. Зараз наші бортпровідники і льотчики шукають роботу вже закордоном. Також це буде зручно тим, хто живе на заході України. Чому ж не відкрити. Гарна ідея, чого ви так критично
Alice_Sherman• 31 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Ну основна частина ніч, в 5 ранку вже Болгарія. Море Чорне, але чисте і медуз немає. Мілке в основному, тому прогріте добре.
А температура воздуха?
В Хорватии 37 было. Думали сдохнем (
Blacky_Mik• 31 июля 2022
Ответ дляLilianna_
Так, бажано ще подумати де можна таке зробити, бо, нажаль, війна ця не скоро закінчиться напевне
Чернівці трохи недотягують.
Ответ дляLilianna_
Ідея гарна, не сперечаюсь. Наболіло.(