Спасатель Малибу• 01 августа 2022

переробляти торт? Чи так піде?

Пишу, з надією, що скажете не переробляти))
Втомилася.
У мами ювілей, я сказала що торт за мною, але маскарпоне розслоївся і вийшло от. Зелені мазки зішкребла, довирівнювала до коржів.
Якось таке..
Маю запасний маскарпоне і вершки, можна переробити декор.
Зняти лохину і крем і покрити заново.
Ви б переробили?
euhunter• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Де ви пропали?
Люблю ваші модні поради))
Давно вас не бачила
Було троху не до того ;) Але вiдтепер буду заходити
Ля-ля-ля• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Ой, я полювала за ними всюди і довго))
Сенсей ловила, і ще буду ловити якщо повернуть перед НР.
А це Пепко, купила через посередників, з Румунії привезли мені.
Дякую)
ТыЧиНеТЫ• 01 августа 2022
Ужас. Срочно переделывайте, а этот мне пожалуйста отдайте.
40каградусная• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Нема(
Тоді доведеться йти до магазину. Або м´ята, або малина, полуниця, порічка. Щось іншого кольору потрібно на низ. Зовсім трохи, аби сховати
Мама фифти цента• 01 августа 2022
Ответ дляeuhunter
А косметику на сайті можна замовляти, бо всі запаси майже скінчились?
Новопоштинская• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Та смачний точно)
Але не вдалий зовні
Він чудовий!!! Не додумуйте собі. Так і лишайте і свічки!!!
НашлаПерепискуМужа• 01 августа 2022
Бока обложите печеньем савоярди и перевяжите красной лентой. Сверху украсьте красной клубникой или малиной. Грустный он у Вас (
Mariya Prokhorova• 01 августа 2022
Краса )
euhunter• 01 августа 2022
Ответ дляМама фифти цента
Зараз тільки у телефонному режимі через аптеку. Нажаль, все складно. Але щось потрошку везуть.
НичеНипанимаю• 01 августа 2022
Купіть мереживо і просто зверху заверніть.
tettiana• 01 августа 2022
щоб не переробляти, можна зробити сітку з шоколаду з допомогою пергаменту і розтопленого шоколаду. Просто закриєте бока, не щільно але і видно не буде
Мама фифти цента• 01 августа 2022
Ответ дляeuhunter
Дякую, а на сайті не актуально?
Фиктивная• 01 августа 2022
Мне не очень, может я ничего в этом не понимаю. Но какое то несочетание в нем. Блеклый, с пятном синим как на сыре. Эти ягоды в огромном количестве.
Если вы не профкондитер, то норм для семейного чаепития
Играю_на_кларнете• 01 августа 2022
Отойдите и не трогайте,он прекрасен!
Херсон це Україна• 01 августа 2022
Ну те що розслоївся то кидається в очі відразу. А так на вид гарненький. Якщо для сімейного кола, то нічього не перероблюйте
malinka.ya• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Вживу він ще гірший, фото не передає
Белое сверху и по бокам притрусить какао и ещё сверху добавить красную смородину и будет шик.
Так не очень, честно
isida_86• 01 августа 2022
Ничего не переделывайте! Обычно, когда начинаешь переделывать, становится только хуже)))
У вас классный аппетитный торт!
Никто той зелени и не заметит!
автор Спасатель Малибу • 01 августа 2022
Ответ дляХерсон це Україна
І ніби не довго збивала.
Я знаю технологію, от і думаю що якщо перероблю то може бути те ж саме, можливо маскарпоне заморожували або що
Ответ дляmalinka.ya
Так не очень, честно
Маскарпоне розслоілося, боки як вологі, какао там потече і буде аут
Cocomamzel• 01 августа 2022
У вас прекрасный торт, автор!
KURIS• 01 августа 2022
Не переробляйте, мені гарно
malinka.ya• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Тогда кокосовой стружкой
НичеНипанимаю• 01 августа 2022
В мене колись не вдався Празький торт,вийшли криві коржі. Я зробила Швейцарську меренгу,випікла безе і прикрасила зверху і по бокам.то діти вирішили,що то покупний торт,з магазину.
Ответ дляmalinka.ya
Тогда кокосовой стружкой
Обсипати все кокосовою стружкою?
malinka.ya• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Обсипати все кокосовою стружкою?
Да, будет отлично
Будет такой морозный вид )
Ответ дляНичеНипанимаю
Ой, дівчата, з безе точно возитися не буду. Це занадто довго для мене)
Варіант зняти і вирівняти повторно легше буде
malinka.ya• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Не морочьте голову
Выйдите в любой маркет , купите стружку и будет вам счастье )
Херсон це Україна• 01 августа 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
І ніби не довго збивала.
Спробуйте з вершками крем
Флюорография гуся• 01 августа 2022
Якщо є такі палички,то можна зробити так. Але я б не чіпала.
ИннусичкаЯ• 01 августа 2022
Торт гарний,може трохи лохини прибрати?