Джинцы на Флиси• Изменено 01 августа 2022
Доброго дня! Чи може моя донька 14 років, перетнути кордон разом із моїм чоловіком
Доброго дня!
Чи може моя донька 14 років, перетнути кордон разом із моїм чоловіком (не її батьком) із нотаріальною згодою від мене?
Доктор Варвар• 01 августа 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків
Під час воєнного стану дитина до 16 років може перетнути державний кордон на виїзд з України без паспорту для виїзду за кордон. Але при наявності свідоцтва про народження.
Під час воєнного стану не діє правило, за яким, якщо дитина виїжджає у супроводі одного з батьків, то інший має надати нотаріальну згоду на це. Один з батьків може самостійно без згоди іншого вивезти дитину.
Янгол в камуфляжі• 01 августа 2022
Ответ дляДоктор Варвар
для чего вы мне это написали
ребенок автора едет не с родителем
Янгол в камуфляжі• 01 августа 2022
Ответ дляДоктор Варвар
фото
в разъяснении ДПСУ ссылка на норматив
в моем посте - цитата из него
что вы хотели сказать, непонятно
в моем посте - цитата из него
что вы хотели сказать, непонятно