Шумелка Мышь• 01 августа 2022

Нужно пошить чехол на люльку коляску для кукол

Подскажите где можно пошить чехол люльку на коляску для кукол. Нам передали коляску для кукол но текстиль там очень износился, хотела бы обновить. Так как новая такая коляска стоит 2 тыс. Может кто-то знает кто шьёт? В интернете не нашла, 5 отелье обошла не берутся. Может есть кто продаёт?
Смыкалка• 01 августа 2022
А чому ательє відмовили?
Налетчица Муся• 01 августа 2022
Ну щось мало віриться що відмовили. Скоріше вам назвали ціну що вас не задовольнив.
Пошукайте швачку що зробить той чехол.
Тільки якщо ви бажаєте за 5 копійок то краще і не починайте шукати.
Кожна праця повинна бути оплачена достойно. І тканини оплачена окремо від роботи швачки.
Смыкалка• 01 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Пошукайте швачку що зробить той чехол.
+1000000
Зараз люди бетуться за любу роботу. Що там його шити?
Хотіла автору запропонувати, але подумала про те, що ви написали.
автор Шумелка Мышь • 01 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Пошукайте швачку що зробить той чехол.
Я ж не написала що мені потрібно за 5 копійок шити? І якщо я написала що вілмовили то так і є. Відповідь ми таким не займаємось. Можливості бігати по всьому місту шукати немає. Тому написала сюди можливо хтось шиє і я зможу замовити і в онлайн.
автор Шумелка Мышь • 01 августа 2022
Ответ дляСмыкалка
А чому ательє відмовили?
Посміхаються і кажуть таке не шиють.
автор Шумелка Мышь • 01 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Пошукайте швачку що зробить той чехол.
Я сама займаюсь ’handmade’-ом весільних аксесуарів і знаю що таке ручна робота, час і матеріали.