Смурфетта• 01 августа 2022
Купила обалденное филе сёмги 400 грн 1 кг
Камон,приезжайте)Торт суши сделала,ещё и на ужин осталось))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Як це ще вам тут ніхто не написав, що ви херню готуєте і суші тільки в Японії)))
Ой балдею от них))))))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я весь день сиділа, але так лінь йти, вийшла взяла бургер, все одно мак хз коли відкриється, відвела хоч душу)))
А далеко вам идти до Сильпо?))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
До нормального треба їхати маршруткою, у мене на районі Сільпо нижчого кластеру, як вони кажуть)
А они разные ?? Вы мне открыли Америку
Ответ дляСмурфетта
А они разные ?? Вы мне открыли Америку
Навіть у нас в БЦ три різних: звичайне, ну як відкрились років 20 так і стоїть. Потім трохи вищий рівень, там піцерія, доставка + кулінарія. І типу лакшері, але не ЛЕ Сільпо - з кортадором (хамони ріже), цінники електронні, нарізка ананасів спец штукою, вибір продуктів типу еко-, безглютен-, вина кошерні і взагалі вибір інший)
Ви просто не звертали уваги, у вас так само в Києві.
Ду да ду да ду• 01 августа 2022
Ответ дляПенсіонер
Ви слідкуєте за мною ,я Вас боюсь
Пфффф. Так такое раз прочитав ,долго будешь помнить.
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Не видела лакшери у нас серьезно))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Типу Ле Сільпо, але не Ле - в чому там різниця, не знаю)) Ну там свої мутки. Я взагалі більше люблю Траш, їх економ-мережу сільпошну, там акції і біля дому недалеко))
Не одного у себя на районе не видела...буду искать)) а вы пиццу кстати брали в Сильпо?
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, в білих коробках, у формі для випічки, самому вдома пекти, норм) Але треба дивитись на начинку, буває економить зміна
А скажете мне рецепт пожалуйста у меня даже форма есть)не сложно будет?
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Так це готова піца, в білих коробках, вам тільки сунути в духовку треба! Вона у формі для випічки відразу продається, в одноразовій. Ціна десь 100-120 грн.
Ааа))) а диаметр ?ваши какие посоветуете начинки?
Ду да ду да ду• 01 августа 2022
Ответ дляПенсіонер
Зато жопа чиста
Очень эротично ! Вы умеете женщину возбудить.
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляПенсіонер
Зато жопа чиста
Дедушка,извините,ну мы тут еду обсуждаем,нам ваши трусы и стул не нужен.Идите на прогулку,тепло и хорошо))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Звичайна, 28 см наче, я брала давно, там де сир і салямі, назву не скажу вже)))
Спасибо,поищу))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
А може він з Одеси, там град і гроза, пожалійте)))
БлинчикБезСметанки• 01 августа 2022
Ответ дляСмурфетта
Киев,Борщаговка
а в каком магазине?
или это только сегодня... один день...
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
а в каком магазине?
или это только сегодня... один день...
Нет,на рынке,выше написало адрес и номер киоска,каждый день есть
БлинчикБезСметанки• 01 августа 2022
Ответ дляСмурфетта
а, спасибо, щас найду))
Смурфетта
• 01 августа 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
а, спасибо, щас найду))
Пожалуйста)