Снегопадка• 01 августа 2022

Двоє моїх учнів написали погано мультітест(

З мого предмету.
Мені дуже прикро.
Я розумію, чому - вони самостійно не працювали, дз не виконували. А рішення зі мною це ж не те.
Ну і є додаткові причини - стрессанули, не зібрались.
Але мені чомусь соромно(.
Виходить, я теж десь недопрацювала? А де? Не можу ж їх змушувати вчитися..
Коротше, кручу ці думки безперервно в голові...
Щас ухожу• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Я їм не вчитель, а репетитор.
Тож оцінки не шкільні)
В одном классе учатся и медалисты, и днища. И репетиторы у медалистов, и у днищ. В чем причина разницы в оценках, как Вы думаете?
AnnaTanTik• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
2 з 5. 21/30 і 15/30
Двоє інших 176 і 168 балів, математика.
За п´яту ще не знаю.
Ой, математика... Мені ті завдання такими страшними виглядають.)
Може, тому, що я мовник, гуманітарій, оті всі формули для мене - щось страшне.
Щас ухожу• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
21/30
15/30
Другий результат мене просто вбив.
Думаю, просто купу помилок суто арифметичних зроблено. Бо якраз з розумінням там все окей
Моя дочка по математике набрала 7/30
Шарахалась от неё, словно чёрт от ладана, репетиторов не использовала.
Без QR коду• 02 августа 2022
Та насрать.они наверное и в школе балду гоняли. Их и десять репетиторов не спасет
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляЩас ухожу
Та мене їх шкільні оцінки не обходять. Чи ви про що?
Директор Пляжа• 02 августа 2022
Как репетитор, скажу Вам,автор: если Вы говорили с родителями, предупреждали их, то Вашей вины нет вообще.
Я,честно говоря, от таких учеников отказываюсь, чтобы потом не мучить себя угрызениями совести
Щас ухожу• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Я про Ваше удивление низкими результатами ЗНО у подопечных.
У меня был школьный приятель, за партой рядом сидели. Алгебра была всегда за пределами его понимания. Уравнение с 1 неизвестным не мог решить, хоть 500 часов с ним прозанимайся.
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляЩас ухожу
Ну, вони не дурні, однозначно, в математичному сенсі.
Розгільдяї - можливо.
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Я от тепер думаю - про все попереджена дитина, батьки - все одно ж не гарантія. Хтось розгубиться, хтось безнлуздих помилок наробить. І тоді в низькому балі хто винен? Не скажеш же, що ’це тому що батьки ьули неінформовані’
Директор Пляжа• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Бывает и так, никто не застрахован.Но Ваша совесть чиста.
И,согласитесь,если ученик не работал,то вероятность его провала значительно выше, чем у того,кто работал,но переволновался.
КрытыхРынков• 02 августа 2022
Менять подход надо. Пусть бы даже дома ничего не делали, на занятии пройти хоть азы, разжевать, чтобы база была сильная. Если мультитест - это уже взрослые подростки. Родители там вряд ли способны повлиять кардинально. Выжать максимум из ученика, бывает что его максимум - это невысокая оценка. Да, неприятно, впредь стараться чтоб такого не было, учесть свои огрехи.
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ми жували це досить ретельно.
Але бувало що через пару тижднів певна тема знову як чистий лист.
Можливо, ще винна війна - дуже вплинула евакуація, повернення... регрес був толі помітний дуже.
Фрося_Бурлакова• 02 августа 2022
Ответ дляЩас ухожу
Вчитель.
Чому у деяких вчителів дітям репетиторів додатково не беруть і здають на 190+?
Чому один репетитор ледь на 130 дитину виводить (іноземна), а у іншого шкільного вчителя мінімальний бал у групі 189? Це вчитель моєї дитини в державній гімназії, у дітей репетиторів немає, бо вчитель на уроках вчить на такий результат.
Тому все йде від вчителя, як зацікавить та змотивує. Ну а далі вже здібності і зусилля самого учня.
Фрося_Бурлакова• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Будемо відверті: бали ваших вихованців не варті того, щоб за них платити. Розумію, що початковий рівень у всіх різний, але ж і максимальний бал у вашої дитини не дуже.
Як репетитор ви маєте оцінити рівень дитини, якщо там 15/30, то ви розуміли ж рівень? Тому чому дивуєтесь? Я розумію +- пару балів ’на хвилювання’, але ж не так, що ’результат став несподіванкою’. Це значить, що ви неадекватно оцінили рівень дітей. На жаль.
Директор Пляжа• 02 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Иногда нереально все успеть на уроке, для этого и даются дз, чтобы отработать материал. Либо ,тобы выявить слабые места и проработать их на уроке.
Щас ухожу• 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вчитель.
Поддерживаю обеими руками.
Наша система образования давно прогнила. Результаты мы видим. Энтузиасты - это исключения.
Директор Пляжа• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Ми жували це досить ретельно.
Возможно ( у меня 2 учеников с таким регрессом,что я испугалась и постоянно с родителями на связи( бедные дети
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вчитель.
Як учень на мовних курсах я зараз можу спостерігати - одні розуміють все, інші - дуже туго. Початковий рівень у всіх був однаковий, ніякий.
Тих, хто взагслі дуб, не беремо до уваги. Вони не вчать, дз списують...
Але решта однаково старанних відрізняються по знанням дуже.
Директор Пляжа• 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вчитель.
Обычно это все же комбинация: учитель+ученик. Кто-то один дает слабину,страдает весь процесс
Бяки-козяки• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Ми жували це досить ретельно.
Автор,розумію Вас,бо також репетитор з математики...Двоє моїх учнів цього року здавали НМТ і також результат не дуже,хоча для мене оцікувано. Бо вони були слабкі. Я могла через день розказувати одне й те саме,просто в одне вухо влетіло-в інше вилетіло...людина не вникає зовсім...з цих двох учнів одна дівчинка ’на ізі’ додає кг до м. Мама знала ситуацію...Я сама мама п´ятикласника,регулярно оплачує репетирора з англ.,вже другого,в голові порожньо...сама займаюся,що можу,контролюю-все без змін
Эскиз бесконечности• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
А ви після скарг щось робили? Бо лиш тоді це повязано з результатом. Просто скарга, без реакції, знань не добавить же.
Звичайно. Чи то Іри боялася, чи мене шкодувала, але вчила, як має бути. ) Якщо на скарги ніхто не реагує, шкода грошей батьків і вашого часу.
Сьогодні здавала мультитест племінниця, результатом з математики дуже розчарована, хоча її і репетитор готував, і доньку мало не щодня просила проганяти її по тестах, на 200 не витягувала, але сподівалися, що набере під 190, тим більше, завдання реально легші за минулорічні, а ні, розхвилювалася і наробила помилок. Буває...
Фрося_Бурлакова• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Здібності, звичайно, різні. Але чому один вчитель може дати знання на 189-200 ВСІМ учням зі своєї групи без репетиторів, а інший навіть при індивідуальних заняттях ніколи не досягне того рівня?
Бо різні методики і різний рівень вчителя.
За математику взагалі мовчу. Багато вчителів математики самі неспроможні пройти те ЗНО, то чому можуть навчити? Показовим є пробне зно вчителів математики з Вінничини, якщо не помиляюся - 2 роки тому. Значна частина навіть поріг не здолала. То про що ми говоримо?
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Глянула статистику за 21 рік.
Лиш 9.5% школярів здали тест, як моя ’найвища’ учениця або вище.
16% - здали як мій другий ’за якістю’ учень.
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Я здолаю)))
Жартую, я не лиш здолаю.
Щодо масових знань в одному класі на 189+ не віриться. Це тоді відібрані діти. Бо звичайний клас дасть ширшу ´ вилку´
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляБяки-козяки
Саме так, влітає/вилітає...і що з цим робити, незрозуміло
Эскиз бесконечности• 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Сильна група підібралася, у стандартному класі майже завжди є діти, які не надаються до навчання. Однокласник доньки читати навчився ближче до закінчення середньої школи, у мене також були такі кадри в класі. Та чого далеко ходити, що я сама, що моя донька, не дружимо з географією. Вчителька суперова, пояснює гарно, учні набирають високі бали, а ми не запам´ятовуємо, хоч стріляйся, і ніби не розумово відсталі.
МамОмужа• 02 августа 2022
Ответ дляБяки-козяки
Просто вашій дитині потрібна зовсім інша методика викладання))) Повірте і шукайте свого викладача, який не буде заставляти вчити слова і граматику, а буде засвоюватись граючись на раз.
Муууумие• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
2 з 5. 21/30 і 15/30
Двоє інших 176 і 168 балів, математика.
За п´яту ще не знаю.
Репетиторство - не ваше. Вот и всё.
Леплю из пластилина• 02 августа 2022
Знаете, что? Вы хороший преподаватель, раз переживаете и стыдитесь. Это значит, что вам не все равно, вы вкладывались, но результат зависит не только от вас. У многих людей знания - не приоритет. И так было и будет всегда.
Значит надо• 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вчитель.
Ой не надо про школу)))
Там всегда есть «мэтры» которые выхватываются самых подготовленных детей. И получается у «мэтра» 10 самомотмвированных детей в группе, а у другого учителя 20 «отстойник». А потом легенды ходят про суперучителя))