Снегопадка• 01 августа 2022

Двоє моїх учнів написали погано мультітест(

З мого предмету.
Мені дуже прикро.
Я розумію, чому - вони самостійно не працювали, дз не виконували. А рішення зі мною це ж не те.
Ну і є додаткові причини - стрессанули, не зібрались.
Але мені чомусь соромно(.
Виходить, я теж десь недопрацювала? А де? Не можу ж їх змушувати вчитися..
Коротше, кручу ці думки безперервно в голові...
соева-сысоева• 02 августа 2022
Моєму похреснику поставили всі 3 після 9 класу для того, щоб зовсім поганий атестат не давати, і щоб хоч з школи випустити. Але він після канікул сказав, що працювати не піде, а з таким атестатом може знову в школі продовжити вчитись. Школа просто ’завила’ від цього.
10 і 11 класи вчився теж погано. Проте в 11 класі батьки взяли репетиторів, на всяк випадок. Він ЗНО здав майже 180. Поступив в університет на бюджет.
Далі теж не вчився, але то вже інша історія. Але основне те, що гарні репетитори можуть і таку дитину підготувати.
сказочное_Бали• 02 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
Якщо є бажання дитини
Совбез• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Я репетитор, так.
Я батьків інформувала.
Можливо, треба було більше/частіше, не знаю.
Різниці особливо не було.
Так,частіше і більше
соева-сысоева• 02 августа 2022
Ответ длясказочное_Бали
Якщо є бажання дитини
Ви знаєте, немає бажання взагалі. Ні в школі не хотів вчитися, університет кинув, сидить дома. Батьків вимучив своїм характером, нічого зробити не можуть. Але ЗНО здав непогано при поганому атестаті. Тут випадковості з 3х предметів не могло бути. Це результат роботи репетиторів.
КучМала• 02 августа 2022
Математика,школа,клас.все як у всіх.У 9му приходить молода вчителька.Математику знали всі!!!Ні однієї трійки за екзаменом.ІВсі кажуть,що тригонометрію і зараз можуть розв‘язувати.Нам по 50
nezhinka• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Саме так, влітає/вилітає...і що з цим робити, незрозуміло
Кожне заняття має включати в себе завдання на повторення. У всіх вилітає, навіть у вчителів, які певний час не працюють за фахом.
размахер• 02 августа 2022
Якби була репетитором, то не брала б відверто слабких дітей
І вам, автор, так раджу
Назначайте випробувальний термін, 2 місяці наприклад, і відмовляйте, якщо не бачите толку
КрытыхРынков• 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Будемо відверті: бали ваших вихованців не варті того, щоб за них платити. Розумію, що початковий рівень у всіх різний, але ж і максимальний бал у вашої дитини не дуже.
Як репетитор ви маєте оцінити рівень дитини, якщо там 15/30, то ви розуміли ж рівень? Тому чому дивуєтесь? Я розумію +- пару балів ’на хвилювання’, але ж не так, що ’результат став несподіванкою’. Це значить, що ви неадекватно оцінили рівень дітей. На жаль.
А может без усилий репетитора там бы было 2 из 30?
КрытыхРынков• 02 августа 2022
Ответ дляМамОмужа
Просто вашій дитині потрібна зовсім інша методика викладання))) Повірте і шукайте свого викладача, який не буде заставляти вчити слова і граматику, а буде засвоюватись граючись на раз.
Та и правда, кому та грамматика нужна! И слова в топку! Побольше картинок, интерактивных нажиманий кнопочек - и будете в тренде. А что системности нет и оно боком былезет потом пробелами - ну и что. Зато цветное, увлекательное. Так?
Фрося_Бурлакова• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
176 і вище пишуть всього 11% дітей, за розподілом минулого року.
Тобто, вважайте, я потрапила в число їх репетиторів.
Щось мені це не здається поганим.
Але вашу точку зору я зрозуміла, дякую, достатньо.
Так є різниця: здавати зно з репетитором і без. Чи у всіх учнів є репетитори? Скажу як мама, яка вже випустила дитину і наймала репетитора: репетитора з балом 176 навіть не розглядала б. Бо це той бал, який не дозволить вступити на бюджет в омріяний ВНЗ. Тому якщо репетитор - то лише той, який потенційно може підготувати на 190+.
Фрося_Бурлакова• 02 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Глянула статистику за 21 рік.
Лиш 9.5% школярів здали тест, як моя ’найвища’ учениця або вище.
16% - здали як мій другий ’за якістю’ учень.
У мене для вас погана новина. Не у всіх дітей є репетитори, ви їх врахували? Моя дитина без репетитора здала математику на 195, однокласник (теж без репетитора) - 189.
З укр.мови перед початком 11 класу моя дитина не могла здолати поріг за рахунок літератури - все було червоне на тренувальних зно минулих років. Репетитор протестувала, сказала, що буде працювати. На весну сказала, що рівень дитини 190, менше не повинно бути. Вийшло більше. Для мене то було шоком, бо я ж пам´ятала ’все червоне’ на тренувальних зно, а для репетитора то було прогнозовано і очікувано.
Висновок: репетитор, що готує до зно, має вміти об´єктивно оцінити рівень учня і вміти навчити його. На жаль, у вас поки не той рівень.
автор Снегопадка • 02 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Врахувала, я писала про це.

190+ мають всього 3 відсотки дітей. Навіть якщо всі вони готувалися з репетиторами, вочевидь, репетиторів значно більше, ніж 3%. Кого готують вони, як по вашому?

Мало хто б наймав репетитора, аби знав, що має всього 3 шанси зі 100 на омріяний бал.

Тому - репетитори є для дітей всіх рівнів.
Щас ухожу• 08 августа 2022
Ответ дляАмели на мели
Не погоджуся.
У доньки не було репетиторів. Лише слухала вебінари. І якось набрала більше 10))
Видимо она у Вас не ’способная’, а способная по-настоящему и не лентяйка.
Амели на мели• 08 августа 2022
Ответ дляЩас ухожу
Вчителі в школі стверджували, що ’слабенька’ Але я бачила, що моя дитина- не дурна