just-in-case• 05 августа 2022

Дівчина програміста зі вчорашньої теми

Добрий день, everybody!

Я дівчина програміста, який вчора до 5 ранку відповідав на Ваші запитання.

Дуже вдячна всім, хто мене пожалів і нарешті відкрив очі на те, чого ж саме я хочу і потребую від життя та свого партнера. З антропологічного інтересу вирішила написати свою позицію щодо деяких питань, адже в моїй соціальній бульбашці не зустрічаються панянки, які проводять час на кідстафі. До речі, ідею мого хлопця створити тут тему я жваво підтримала з тих же причин.

Отож, декілька слів про мене. Мені 26 років, незнайомці кажуть, що виглядаю на 15-18 (дякую батькам за гени та бебі-фейс, а собі - за здоровий спосіб життя). Найчастіше мою зовнішність порівнюють із зовнішністю Анджеліни Джолі до видалення грудок Біша (нарахувала щонайменше 10 таких порівнянь). Аби завести роман мені достатньо просто з’явитися в новому середовищі, де є чоловіки. Далі вони все роблять або готові робити самі. Власне так і сталося з моїм програмістом.

Працюю юристкою більше трьох років, за цей час моя зарплата з 200 баксів зросла до 1,5к на місяць і це далеко не межа, адже професійно я тільки починаю свій шлях. Стандартний робочий день - 5-6 годин. Мрію стати суддею та маю глобальну мету – зробити правову систему України людиноцентричною. Я з повноцінної сім’ї, єдина дочка, розвиток і добробут якої для батьків завжди був понад усе. Завдяки цьому маю квартиру в центрі Києва, ні в чому собі не відмовляю і ні від кого не залежу. Будь-який мій вчинок – наслідок мого власного бажання, а не слідування очікуванням суспільства або партнера.

Моя позиція щодо становища жінки: незалежно від наявності чи відсутності чоловіка, жінка мусить бути повноцінною особистістю, із власним доходом та професією, спроможною самостійно забезпечити собі, дітям та старим батькам бажаний рівень життя (адже чоловік може померти, піти або втратити працездатність). Відтак, я не сприймаю тезу про те, що чоловік це «опора» та «захист». Моя опора і мій захист – це я сама, чоловік в цій парадигмі - лише підстраховка на найбільш критичний випадок. Відповідно, за мене не треба брати відповідальність, мене не треба валідувати в очах суспільства становищем «дружини», сукнею, фатою чи тамадою. Можливо хтось пожаліє мене знову, але така ціна свободи і буття особистістю, а не додатком до чоловіка та окрасою суспільства, і мені вона цілком прийнятна.
Більше того, як юристка я сприймаю шлюб перш за все як правовий інститут, який конкретно мені з моїм світоглядом не обіцяє нічого надпривабливого. Він дійсно регулює процес розлучення, ні більше, ні менше.

Моя позиція щодо дітей: дітей я не планую щонайменше до 35 років. Якби випадково завагітніла в 20 років, то однозначно аборт. Якби зараз, то 50/50 аборт чи народжувати, як би домовилися з партнером. Якби в 30 – ну ладно, можна і народити, але без захоплення.

Про наші стосунки: моя ідеальна модель стосунків – це партнерство, взаємоповага і взаємопідтримка, а не «я принцеска, бери за мене відповідальність». Ці сім років у нас так і було. Поки я вчилася і вийшла на гарний рівень доходів (перші 5 років стосунків), мій хлопець мене в усьому підтримував та сприяв. Завдяки цьому він тепер може розраховувати на мою підтримку і ми разом набагато більш потужні, аніж пари з патріархальною моделлю.

Очікую, що мій світогляд не буде сприйнятий цією спільнотою, але повірте, я справжня, і нас таких достатньо :)

Чекаю на ваші коментарі.
Почемучка• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
ну може моя зовнішність дійсно комусь шось зносить. але надалі хлопці з´ясовують, що я не відповідаю їхнім уявленням про жінку і з аргументом ’ти дуже сильна, навіть не уявляю хто може з тобою бути’ зливаються. правда це було дуже давно до цих стосунків, може зараз би на мене інакше реагували, суспільство ж розвивається.
Так вы сто лет встречаетесь, когда вы успели побыть сильной?)) в школе на физре?

Kusalochka• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Стисло - мені дуже докоряли за те що ми не в офіційному шлюбі
Кому нахер надо ваша баба и ваши штампы? Как вы думаете? В прошлой теме вы не казались на столько глупым.
Аноним ФЕЯ• 05 августа 2022
Видимо я что-то важное пропустила, потому что вообще не пойму откуда на советчице такой интерес к какой-то незнакомой паре и их взаимоотношениям..
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Вы, наверное, идеальная пара. Стиль и текст написания от парня и от Вас одинаковый. Не тошнит друг от друга? Без подкола. Противоположности притягивают. Или подобное притягивает подобное. Не важно. Но из текста двух тем видно, что писала правая рука, и левая рука ’одного’ человека. Вот вопрос: не тошнит ли от такой схожести? Все таки хотелось бы в партнере видеть нечто иное, чем отражение в зеркале.
у нас достатньо відмінностей, щоб бути цікавими один одному. на щастя, у ключових питаннях наші погляди збігаються.
Каркуша Клара• 05 августа 2022
https://petition.president.gov.ua/petition/148478
Друзі! Підпишіть петицію щодо скасування обов´язкового військового обліку для жінок.
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
А парень ваш вот писал, что мог бы и красивее найти, просто держит душевная связь. Наверно комки Биша таки вас портят)))
Тут я поясню - объективно мы не самые красивые люди в мире. По крайней мере я бы не работал программистом тогда. Ну то есть мы красивые, но не прямо топ 99%
Поэтому в теории и она и я могли бы найти кого-то красивее, я уверен.
Color never seen before• 05 августа 2022
Ответ дляБабка-ежика
Да, согласна! Я никому не говорю, что сижу на советчице - стыдно!
А у мен такая репутация, что мне уже и не стыдно. Вот муж зашел и спрашивает ’Работаешь? Ааааа....опять срешься на форуме’
Малявка-козявка• 05 августа 2022
Автор, вы со своим героем с 19 лет встречаетесь? Когда вы успели прослыть сильной, с которой вообще никого и представить не могут, которую боятся так что прям сливаются?
Pіxel• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
якщо це буде для чогось потрібно, то можна, чому ні. просто так - блін ну не знаю, якось ця думка не приходила в голову за весь цей час.
то есть все женятся, а вам даже не предложили и мысль не приходит в голову? ну, это как минимум странно)
Но парень молодец, что не женится, как я его сегодня понимаю))) не понимаю зачем он с вами 7 лет

Фрикаделька• 05 августа 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я тоже в шоке :)
Сегодня только в топе увидела его тему, как и тема девушки появилась. И теперь они оба отписываются в этой теме.

Людям заняться нечем.
7_кг_рыбы• 05 августа 2022
Ответ дляСпасу мир
Вы в числе этих дам, походу? Что не коммент, то пук в воду.
А ты можешь рассказать в каких случаях радиально-упорный подшипник можно заменить на простой радиальный? А я могу. Вот и не свисти тут.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну а сериалы зачем смотрим? Вот вторая серия подъехала. Я еще думала что у парня ЧСВ огромное, но девушка пока лидирует на мой взгляд.
Почемучка• 05 августа 2022
Два мечтателя снизошли рассказать нам плебеям как им живется, советчица представить не могла, какая честь Такое впечатление что сами Бекхемы пожаловали, кому вообще это должно быть интересно? Ну программист, ну барышня начинающий юрист, мало ли что ли таких? Ни о чем.
Спасу мир• 05 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
Что вы мне тыкаете? Хамло.
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляPіxel
Вы карьеристка
Вы считаете себя писаной красавицей со всеми вытекающими последствиями для психики своей и окружающих
Вы точно не умеете готовить)))

А мужчина у вас умный. Я думала, что немного маменькин сынок, но скорее это ваше влияние уже
ну я можу поводити себе згубно, але з часом навчилася бути екологічною. готувати, до речі, вмію. і вчилася в стосунках разом з ним, він багато що показував і розказував, з найпростіших рецептів. досі пам´ятаю, що в перший рік мені було страшно, що я не так зварю куряче філе
МойНеТакой• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
В 9м классе на дискотеке наверное 🤣
Почемучка• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Кухонный абьюз на лицо)))
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
Тут пожалуй предположу, что автор мужского пола. Здешние дамы обычно три буквы в два слова внятно связать не могут. А ’эта’ впаривает про ’антропоцентрические интересы’ и даже последовательность слов в своем эпистолярном эссэ местами не путает. Мужик. Зуб даю.
ну я не ’здешняя дама’, я тут перший раз.
Ответ дляPіxel
Наш девиз ’работает - не трогай’.

cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляKusalochka
ну люди заходят, что-то спрашивают. Чем это хуже других тем на кидстаффе?
советский цирк• 05 августа 2022
В дурдоме день открытых дверей ?
Что за дичь последние дни здесь творится ?
Малявка-козявка• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Т.е. даже беби-фейс не выводит ее в топ? Вот Анджелину вывели, а ее более молодую и самоуверенную копию не вывели? То вы, мужчина, уже закушались. У вас девица клон мечты всех мужчин мира, выглядит свежей 15-летней нимфеткой, мужики вокруг штабелями, а вы ’Не самые...’ Ну как так-то?
Клевотница• 05 августа 2022
Ну, я ж писала, ще вчора, що ваш «програміст» і ви також - це лише проект. Легенда, видумка;-) письменник письменника відразу впізнає! Нехай щастить, колеги! П.С. Дякую за українську, та грамотність. Також подяка за «програміста», що редактор максимально грамотно вів тему, відповідав без лайок.
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
до речі, я спитала, що це блін за фраза. відповідь була така: ну в теорії міг, але і я точно не найкрасивіший чоловік у світі, ти б теж могла.
дійсно могла б. я не найкрасивіша, він теж.
7_кг_рыбы• 05 августа 2022
Ответ дляСпасу мир
Что вы мне тыкаете? Хамло.
Потерпишь, не переломишься.
Самохвалова• 05 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
А вот сейчас обидно было
советский цирк• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Подтверждаю, это моя девушка :)
В одной палате в дурдоме ?
Ответ дляcookie_cutter
Та все нормально, просто ваша барышня немного сильнее вас выпендривается и это злит нас - местных девчонок. Вот и отписываются мол кому вы нужны, а на самом деле нужны. Это все же развелкательный форум.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 августа 2022
Проститутки теж з вашої компанії? Можете не відповідати, для мене відповідь майже очевидна.
МойНеТакой• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Я бы не работал программистом тогда-все расходимся, такой там программист сидит, как я балерина
На чем пишешь, милок?