Добрий день, everybody!
Я дівчина програміста, який вчора до 5 ранку відповідав на Ваші запитання.
Дуже вдячна всім, хто мене пожалів і нарешті відкрив очі на те, чого ж саме я хочу і потребую від життя та свого партнера. З антропологічного інтересу вирішила написати свою позицію щодо деяких питань, адже в моїй соціальній бульбашці не зустрічаються панянки, які проводять час на кідстафі. До речі, ідею мого хлопця створити тут тему я жваво підтримала з тих же причин.
Отож, декілька слів про мене. Мені 26 років, незнайомці кажуть, що виглядаю на 15-18 (дякую батькам за гени та бебі-фейс, а собі - за здоровий спосіб життя). Найчастіше мою зовнішність порівнюють із зовнішністю Анджеліни Джолі до видалення грудок Біша (нарахувала щонайменше 10 таких порівнянь). Аби завести роман мені достатньо просто з’явитися в новому середовищі, де є чоловіки. Далі вони все роблять або готові робити самі. Власне так і сталося з моїм програмістом.
Працюю юристкою більше трьох років, за цей час моя зарплата з 200 баксів зросла до 1,5к на місяць і це далеко не межа, адже професійно я тільки починаю свій шлях. Стандартний робочий день - 5-6 годин. Мрію стати суддею та маю глобальну мету – зробити правову систему України людиноцентричною. Я з повноцінної сім’ї, єдина дочка, розвиток і добробут якої для батьків завжди був понад усе. Завдяки цьому маю квартиру в центрі Києва, ні в чому собі не відмовляю і ні від кого не залежу. Будь-який мій вчинок – наслідок мого власного бажання, а не слідування очікуванням суспільства або партнера.
Моя позиція щодо становища жінки: незалежно від наявності чи відсутності чоловіка, жінка мусить бути повноцінною особистістю, із власним доходом та професією, спроможною самостійно забезпечити собі, дітям та старим батькам бажаний рівень життя (адже чоловік може померти, піти або втратити працездатність). Відтак, я не сприймаю тезу про те, що чоловік це «опора» та «захист». Моя опора і мій захист – це я сама, чоловік в цій парадигмі - лише підстраховка на найбільш критичний випадок. Відповідно, за мене не треба брати відповідальність, мене не треба валідувати в очах суспільства становищем «дружини», сукнею, фатою чи тамадою. Можливо хтось пожаліє мене знову, але така ціна свободи і буття особистістю, а не додатком до чоловіка та окрасою суспільства, і мені вона цілком прийнятна.
Більше того, як юристка я сприймаю шлюб перш за все як правовий інститут, який конкретно мені з моїм світоглядом не обіцяє нічого надпривабливого. Він дійсно регулює процес розлучення, ні більше, ні менше.
Моя позиція щодо дітей: дітей я не планую щонайменше до 35 років. Якби випадково завагітніла в 20 років, то однозначно аборт. Якби зараз, то 50/50 аборт чи народжувати, як би домовилися з партнером. Якби в 30 – ну ладно, можна і народити, але без захоплення.
Про наші стосунки: моя ідеальна модель стосунків – це партнерство, взаємоповага і взаємопідтримка, а не «я принцеска, бери за мене відповідальність». Ці сім років у нас так і було. Поки я вчилася і вийшла на гарний рівень доходів (перші 5 років стосунків), мій хлопець мене в усьому підтримував та сприяв. Завдяки цьому він тепер може розраховувати на мою підтримку і ми разом набагато більш потужні, аніж пари з патріархальною моделлю.
Очікую, що мій світогляд не буде сприйнятий цією спільнотою, але повірте, я справжня, і нас таких достатньо :)
Чекаю на ваші коментарі.
Ответ для vihola
В вашій соціальній бульбашці булькає один пан, який вже рік проводить час на кідстаффі.
Вам не хотілось з антропологічного інтересу дослідити причину. Чому йому цікаво в такому товаристві?
причини він описав в своїй темі. я неодноразово просила тут не сидіти або хоча б не скидати мені. все одно сидить, скидає. в кожного свої guilty pleasures
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляПочемучка
Два мечтателя снизошли рассказать нам плебеям как им живется, советчица представить не могла, какая честь
Такое впечатление что сами Бекхемы пожаловали, кому вообще это должно быть интересно? Ну программист, ну барышня начинающий юрист, мало ли что ли таких? Ни о чем.
вообще я думал что вопросы по программированию больше будут, несколько страниц и на этом все закончится.
Аноним ФЕЯ• 05 августа 2022
Ответ дляColor never seen before
Ну а сериалы зачем смотрим? Вот вторая серия подъехала. Я еще думала что у парня ЧСВ огромное, но девушка пока лидирует на мой взгляд.
Так это всё для любительниц сериалов! Мне не понять, так как сериалы не смотрю)
Малявка-козявка• 05 августа 2022
Ответ дляПочемучка
Так жеж 10к + 1,5к, читайте и облизывайтесь. Ишо и с беби-фейсом и с 196 см! 50 оттенков нервно курят в сторонке!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 августа 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Видимо я что-то важное пропустила, потому что вообще не пойму откуда на советчице такой интерес к какой-то незнакомой паре и их взаимоотношениям..
Стислий курс самореклами
Color never seen before• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Зачем нам тут столько вопросов по программированию. Дайте хоть здесь отдохнуть!
Почемучка• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Не то слово
А кто там сидит в реальности вопрос. Уж сильно сахарно нарассказывали. Фантазия хорошая
Kusalochka• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
ну люди заходят, что-то спрашивают. Чем это хуже других тем на кидстаффе?
А ну тогда я отвечу, бегите от своей закомплексованной ТП, потому, что вместе пом всю жизнь локти кусать будете. Потому, что если это реально писалала 26ти летняя баба ’Мені 26 років, незнайомці кажуть, що виглядаю на 15-18’ то делать ноги нужно прямо сегодня.
советский цирк• 05 августа 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Проститутки теж з вашої компанії? Можете не відповідати, для мене відповідь майже очевидна.
Может война к концу идёт ?
Прям узнаю старую советчицу - дурдом на выезде
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
ну я не ’здешняя дама’, я тут перший раз.
Усі з нульовою реєстрацією так кажуть
Пластилин_Колец• 05 августа 2022
валідувати в очах суспільства становищем «дружини».
Что я сейчас прочитала,умора.
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляColor never seen before
Та все нормально, просто ваша барышня немного сильнее вас выпендривается и это злит нас - местных девчонок. Вот и отписываются мол кому вы нужны, а на самом деле нужны. Это все же развелкательный форум.
Я когда прочитал ее текст сразу ей сказал что она с каких-то наездов начала, я бы так сам не стал писать. Но с другой стороны, как вы написали - это действительно развлекательный форум и можно просто закрыть тему если не интересно / неприятно.
А вот вторая часть текста как раз и показывает ее взгляд на то что было в прошлой теме
советский цирк• 05 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Ага
Ещё и Джоли до удаления комков Биша
Шиза конкретная )
Ещё и Джоли до удаления комков Биша
Шиза конкретная )
Ласковая_львица• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
а його чому шкода?)
Потому что жалость- это самое простое чувство. В той теме жалели вас, в этой будут парня.
Почемучка• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Ну конечно, какой интересный ход манипулятора, упомянуть рост и внешность между прочим и ждать вопросов только о программировании. Крючок ваш был очень заметный и неуклюжий. Хотели бы вопросы о программировании, не было бы этих деталей, а так это явная провокация на допрос с пристрастием )
Ответ дляKusalochka
Может нарциссическая травма? Хотя я не специалист, подождем Доброго Йиннота.
Ответ дляjust-in-case
ну я можу поводити себе згубно, але з часом навчилася бути екологічною. готувати, до речі, вмію. і вчилася в стосунках разом з ним, він багато що показував і розказував, з найпростіших рецептів. досі пам´ятаю, що в перший рік мені було страшно, що я не так зварю куряче філе
автор, каминг-аут, в котором вам не признается ваш мужчина))) вы и сейчас фигово варите куриное филе
Купите мультиварку с функцие су-вид, вакууматор, перейдите с курицы на индейку - и ваша ЗОЖная жизнь останется такой же не веселой, но будет вкуснее_
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляМойНеТакой
Я бы не работал программистом тогда-все расходимся, такой там программист сидит, как я балерина
На чем пишешь, милок?
Python в основном. А что? Работать на зарплате и писать код для себя это разные вещи. Я люблю кодить если это от души а не ’надо’. Даже если не нужно было бы работать - все равно писал бы полезные вещи часов по 8 в неделю, для удовольствия
Ласковая_львица• 05 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
Тут пожалуй предположу, что автор мужского пола. Здешние дамы обычно три буквы в два слова внятно связать не могут. А ’эта’ впаривает про ’антропоцентрические интересы’ и даже последовательность слов в своем эпистолярном эссэ местами не путает. Мужик. Зуб даю.
А вы текс парня читали? Там многие зуб давали,что там девушка пишет
Самохвалова• 05 августа 2022
А я не понимаю возмущений по поводу этих тем. Хотя как-то в реальность этих людей после появления девушки не верю.
Но в любом случае это интереснее читать чем всё остальное тут.
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляColor never seen before
Нет, я имею ввиду когда создавал ту тему то думал что больше об этом будет
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 августа 2022
Ответ длясоветский цирк
Ага
Ещё и Джоли до удаления комков Биша
Шиза конкретная )
Ещё и Джоли до удаления комков Биша
Шиза конкретная )
Це не шиза, а ретельно підібрані тригери порадниць, видно, що матеріал готували не один тиждень
Ответ дляIrpland
Розкажіть про свій звичайний робочий день 5-6 пунктів. Що вам допомагає і мотивує на буденні справи? Чому ви не готові сидіти на Порадниці, а витратити цей час на …
мені допомагає план на день, дуже люблю ділити великі задачі на малі, а потім викреслювати їх зі свого списку. мене це радує і мотивує робити більше. окрім того, моя юридична робота глобально пов´язана з пошуком (необхідної правової норми, судової практики, потрібного факту, вдалого формулювання), а пошук - це моя пристрать.
на Порадниці не готова сидіти тому, що я не знаю, хто саме транслює яку думку. умовно, я би ніколи не стала слухати думку маминої подруги, бо я знаю її бекграунд, він мені не імпонує, відповідно її висновки ніколи не будуть суголосними з моїми. а тут я позбавлена розкоші розуміти, хто переді мною, а сприймати рандомні ідеї звідусіль я не готова.
Ответ дляДомашка
Я кажется знаю вас, во Львове живёте?
ні, але рада що у Львові є наші однодумці
Поросенка• 05 августа 2022
Ответ для7_кг_рыбы
Тексты пишут вместе со второй половинкой как вариант, развлекаются)
Ответ дляjust-in-case
ой, я бы не оценивала это как guilty pleasures
Попробуйте проанализировать. Почему ваш мужчина на женском форуме. Не проводит время с вами, с друзьями, не играет в дурацкие игры, а сидит на Советчице. Для меня ответ очевиден, а для вас? )
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Ну она так и выглядит, серьезно. Подтвердить конечно не смогу, но там где ограничения по возрасту ее почти всегда спрашивают