Дуболом• 05 августа 2022
Допомога від міжнародних організацій питання
Зайшла до бабусиної заявки а там світитися
Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації RED ROSE CDS LIMITED. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»
Що це означає і таке висить уже більше місяця
Меряно-перемеряно• 05 августа 2022
Там же написано. Як організація вирішить,що вашій бабусі треба допомогти, то буде написано , що заявка схвалена.
Можуть і відмовити
Дуболом
• 05 августа 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Можуть і відмовити
Ясно просто десь читала що якщо такий статус точно виплатять
Бюст Березуцкого• 05 августа 2022
Ответ дляДуболом
А коли ви подавали?
Меряно-перемеряно• 05 августа 2022
Ответ дляДуболом
То вже організація вирішувати буде. Просто дуже багато людей. І є пріоритетні
Дуболом
• 05 августа 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Якщо чесно я не знаю хто може бути ще більше пріоритетним...
Бабуся близько 90років лежача,після окупації,знищене житло,два онко,інвалід і зараз ВПО...
Меряно-перемеряно• 05 августа 2022
Ответ дляДуболом
О,то вам мали виплатити ще в червні автоматично. Я нічого не подава, мені прийшла смс ,що надійшов переказ ві міжнародних організацій. В мене дитина особлива. Тоді чекайте,має бути
КохайтесьЧорнобровi• 05 августа 2022
Мама отримала від цієї організації вже першу виплату, а статус так і не змінився. Реєструвалась на початку червня, через декілька тижнів статус змінився, як у Вашої бабусі. Тиждень тому прийшла від них перша сума 2200, а статус такий самий тобто на ’заявка схвалена’ не змінився. Перевіряйте картку, надійшла без сповіщень з банку.
Дуболом
• 05 августа 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую за пораду,поки пусто:)
Любавушка Н• 06 августа 2022
Ответ дляДуболом
Дякую за пораду,поки пусто:)
У меня наподобие ситуация...Подавали в один день с мужем 30 мая.Оба ВПО .пенсионеры.муж инвалид.Я получила 20 июля всю сумму 6660.А в мужа до сих пор вот такая запись уже 2 месяца.Почему так?
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Автор, підскажіть ви оформлювали допомогу бабусі, а карта в неї є? Бо у моєї немає і не знаю чи можна оформити
Дуболом
• 07 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Карта є,оформлювала по нотаріальній довіреності