Птица Говоруша• Изменено 06 августа 2022

Будущее в Италии

Я тоже спрошу, какое? Расскажите, как учится в вышах, можно ли подтвердить свой диплом и работать на нормальной работе, что с жильём?
автор Птица Говоруша • 06 августа 2022
Ответ длятянитолкайка
Нет, это много. Надо поискать в документах. Около 700€
Понятно, это копейки для Италии
Gala_la_la• 06 августа 2022
Ответ дляТетя Фрося
А кто озвучивает? Перехват СБУ ?
При чому тут СБУ. Це відомий факт підтримки росії різних італійських місцевих сепарів, різних регіональних правих депутатів, яких вони возили в Крим і в лдиру на екскурсії. Судячи з того, що пішли інформаційні вкиди про вихід Італії з ЄС, фсб намагається ослабити Європу і заодно ослабити підтримку України, через політичні кризи в країнах-членах ЄС. Але намагатися, не означає що щось вийде.
автор Птица Говоруша • 06 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Итальянцы очень любят свою страну, я не слышала разговоров про разделение вообще
Gala_la_la• 06 августа 2022
Ответ дляПтица Говоруша
В масі своїй так, як і сумніваюсь, що вони будуть виходити з ЄС. Але ж паршиві вівці є усюди і це на руку самі розумієте кому.
автор Птица Говоруша • 06 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
То якійсь неадеквати, італійці не люблять нічого змінювати
Gala_la_la• 06 августа 2022
Ответ дляПтица Говоруша
І слава богу, я їх люблю за це.
Оловянный_Прагматик• 06 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Бо ви інформаційно обслуговуєте російські вкиди про вихід Італії з ЄС як факт, що відбувся, хоча самі італійці не в курсі.
Хм. Ок, констатировать факт нельзя, ясно, нужно голову держать в песке. Вот тогда это будет по украински )) итальянцы не в курсе, им скажут об этом позже .
автор Птица Говоруша • 06 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Что за ерунду вы пишете?
Тетя Фрося• 06 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
В итальянских СМИ ничего по этому поводу не видела. Итальянцы не в курсе. Все понятно. Наброс известной субстанции на вентилятор. Не ведитесь на это.
Gala_la_la• 06 августа 2022
Ответ дляТетя Фрося
Я не ведусь. Тут питання до аноніма зверху, що уперто вкидує про вихід Італії з ЄС.