На паровозе• 06 августа 2022
Подушка-обнімашка
Хто має? Як враження? Яку купували?
Персонаж Аноним• 06 августа 2022
Купувала 10 років тому,коли була вагітна першою дитиною,не використовувала,а потім другий раз, навіть вагітна спала на ній,було зручно.В мене кругла
Olga-lyubimaya• 06 августа 2022
Дуже хотіла. Придбала бу на відомому сайті) це було ще те випробування. Хотіли надурити кожного разу і втюхати дурню. Сплю й кайфую. Форма U. Вона дорожча, але зручніша. Бо під спину і під ноги можна примостити. Купуйте, не пожалкуєте! Лише беріть щоб змінний верх був, щоб можна було прати)