Редиска Я• 06 августа 2022

Укусила собака

Вечером во дворе ребенка укусила собака-царапина сантиметров длиной10 см,не глубокая,поверхностная. Рану обработала правильно.
Завтра с утра еду в трампункт. У меня вопрос ,может кто сталкивался и знает есть ли сейчас проблема с прививками? Собака дворовая ,как ее отследить и где ее ловить-то есть наблюдать за ней явно не получится.
Дайте советы.
Спасибо
НуКаНаКа• 06 августа 2022
Одразу потрібно зробити вакцину від правця.

Saudade• 06 августа 2022
Не знаю як з проблемами прививки, коли нас кусала, ми прививку зубами виривали у лікарів, вони не хотіли колоть (бо отчетность).

Поспішіть в травмпункт прямо зараз! Якщо собака була скажена, відлік йде на години!
Saudade• 06 августа 2022
Говоріть, що не маєте змоги відслідкувати де тварина!

Вам повинні зробити вакцинацію.

Ви не бачили, в тварини був чіп?
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ

Вам повинні зробити вакцинацію.

Ви не бачили, в тварини був чіп?
Був чіп
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ

Куда зараз? Комендантська година в 23,ми не встигнемо повернутися додому. Завтра з ранку в травмпункт охматдит поїдемо
Saudade• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Був чіп
Знаєте, все рівно той чіп може не бути 100% гарантією. Якщо собака агресивна, це потрібно відслідкувати, на чіпові знаходиться інформація про пса, напишіть в підслухано може… Як їх контролюють, не знаю, але знаю що інфа на чіпі є.

Як зараз почувається дитина? Злякалась, бідненька
Saudade• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Тоді добре, що був чіп, це зменшує шанс, що собака скажена. Якщо не секрет, яке місто?
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ

Собака втікла, чип не сфоткали.
автор Редиска Я • 06 августа 2022
В травмпункті охматдит роблять вакцину від сказу ,хто знає?

Левый Локоть• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Скорую ’поглагодарите’ и отвезут домой!
Какое завтра!!
Saudade• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Повинні робити в усіх, бо це серйозна тема. Навіть в районних лікарнях і тд.
Чучело сосны• 06 августа 2022
Ви впевнені, що кусала?
Покуси не схожі на подряпину….
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Ви впевнені, що кусала?
Покуси не схожі на подряпину….
Ви шуткуєте? Вона зубами поцарапала,не встигла прокусити. Діти кричати почали, вона відбігла
Вечный двигатель• 06 августа 2022
Якщо лікарі будуть казати що ніби то немає вакцини чи спостерігайте за собакою, кажіть собака втекла не знайшли і нехай письмово підтвердять з печатками що вакцини у них немає
Чучело сосны• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Я не шуткую. Я дуже давно маю справу з собаками. Реально поцарапати зубами здатні тільки цуценята, бо там голки а не зуби. Тому і питаю.
Зуби дорослого собаки тупі, пробити можна їми, а ось подряпина…
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Навіщо ви це все пишите?Ви хоть розумієте,що собака наскочила на дитину і схватила за ногу. І це переплутати не можливо. І не повірити власним очам так само.
Чучело сосны• 06 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Я пишу, бо це схоже на подряпину когтями, а не зубами.
Я знаю, що буває від зубів.
автор Редиска Я • 06 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Я знаю, що буває від зубів.
Удалено администрацией...
Saudade• 07 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Я знаю, що буває від зубів.
Коли я зіткнулась з укусом, в мене був схожий. Це укус.

Чучело сосны• 07 августа 2022
Ответ дляРедиска Я
Удалено администрацией...
Ну вы и хамка
Показала ветам, все сказали «не укус»
автор Редиска Я • 07 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Ну вы и хамка
Показала ветам, все сказали «не укус»
В травматологии сказали укус,успокойтесь уже.5 человек на площадке наблюдали и все видели. А вы все заговор ищите