06 августа 2022

Краще тримати заощадження у доларах у готівці чи краще відкрити валютний рахунок

Якщо краще рахунок, то в якому банку України?
автор Первоклашка Я 06 августа 2022
Щодо рахунку, трохи страшно, раптом з банківською системою щось трапиться...
Кили и Манджаро 06 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Щодо рахунку, трохи страшно, раптом з банківською системою щось трапиться...
Ви самі відповіли на своє питання .
Але й дивлячись скільки у вас дол. 100тис, мабуть не варто під подушкою тримати
Самый умный 06 августа 2022
Зараз рахунок точно ні.
Ждун с Нибиру 06 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Щодо рахунку, трохи страшно, раптом з банківською системою щось трапиться...
В готівці можуть тупо вкрасти. Всюди є ризик. Розбийте на частини.
english book 06 августа 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
В готівці можуть тупо вкрасти. Всюди є ризик. Розбийте на частини.
Або відібрати,як в деяких людей що були в окупації.
ВЫВсеВрете 06 августа 2022
Наличка всегда надежнее
Ждун с Нибиру 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
Або відібрати,як в деяких людей що були в окупації.
Тому я за поділ суми. Щоб не все в одному місці.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 06 августа 2022
Я б бакси готівкою носила у кармані) бо у нас то валюту не можна зняти, то курс хз який
Ждун с Нибиру 06 августа 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Я б бакси готівкою носила у кармані) бо у нас то валюту не можна зняти, то курс хз який
Зручно для карманників)))
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 06 августа 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Зручно для карманників)))
Та я так виглядаю, що мені хоч милостиню збирай
Мая твая не панимать 06 августа 2022
Везде наверное.
Наличкой тоже так себе вариант, если выезжать, там лимит.
НуКаНаКа 06 августа 2022
Моя бабушка и родители уже держали деньги на книжке… Теперь только наличка, не доверяю стране. Во всем вижу/ищу подвох
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Ви самі відповіли на своє питання .
Але й дивлячись скільки у вас дол. 100тис, мабуть не варто під подушкою тримати
Банку взять и отдать
Ага
100 тыс баксов прям не жалко)
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Наличка всегда надежнее
Однозначно
english book 06 августа 2022
Якщо банк,то обирайте іноземним капіталом.І не перевищуйте суму відшкодувань від ФГВФО.
Якщо перевищує,то в декілька банків,або на чоловіка,дітей.
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
Або відібрати,як в деяких людей що були в окупації.
В Киеве расстрелянная машина с детьми- забитая вещами и животными - вроде владелец зоомагазина пытался выбраться из города..

Среди бела дня
Район Кирилловской церкви
Наверное, таки с деньгами
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Моя бабушка и родители уже держали деньги на книжке… Теперь только наличка, не доверяю стране. Во всем вижу/ищу подвох
И правильно!

Просто надо надежное место
Судья Чаус в трехлитровых банках закапывал в огороде)
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
Якщо банк,то обирайте іноземним капіталом.І не перевищуйте суму відшкодувань від ФГВФО.
Якщо перевищує,то в декілька банків,або на чоловіка,дітей.
И что???

Что в Херсоне или Мариуполе банки с иностранным капиталом спешат вернуть украинцам деньги???
Ага, щас

Николаев на подходе, даже документы все из военкоматов вывозят и прочее, прочее
english book 06 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
И что???

Что в Херсоне или Мариуполе банки с иностранным капиталом спешат вернуть украинцам деньги???
Ага, щас

Николаев на подходе, даже документы все из военкоматов вывозят и прочее, прочее
До чого Маріуполь,якщо гроші можна забрати у Києві чи Львові.Коли я знімаю з власного рахунку гроші,то роблю це в будь в якому місці України.
Ждун с Нибиру 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
До чого Маріуполь,якщо гроші можна забрати у Києві чи Львові.Коли я знімаю з власного рахунку гроші,то роблю це в будь в якому місці України.
Їх взагалі можна перевести куди завгодно через клієнт банк. Хібащо банк банкрот стане, або щось вкрай погане. А готівкою можна тримати, якщо невелика сума. Якщо хоча б більше 10т, то варто розбивати на різні варіанти.
Баба на горошине 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
До чого Маріуполь,якщо гроші можна забрати у Києві чи Львові.Коли я знімаю з власного рахунку гроші,то роблю це в будь в якому місці України.
По тысяче гривен в неделю?
Или В месяц
При реальном курсе 50 и выше Отдавать будут по 36

Банки - жирные хапуги и рвачи
Свои деньги потом хрен у них выбьешь!!
автор Первоклашка Я 06 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
В Киеве расстрелянная машина с детьми- забитая вещами и животными - вроде владелец зоомагазина пытался выбраться из города..

Среди бела дня
Район Кирилловской церкви
Наверное, таки с деньгами
Який жах! Мабуть, слідкували за ними.
english book 06 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
По тысяче гривен в неделю?
Или В месяц
При реальном курсе 50 и выше Отдавать будут по 36

Банки - жирные хапуги и рвачи
Свои деньги потом хрен у них выбьешь!!
З валютного рахунку можна забирати валюту а не гривню.Банки,в яких у мене рахунки,пережили всі кризи,і валюта нікуди не ділася.З рахунків видають без замовлення,якщо сума до 500-1000$.
Тому я й пишу,що якщо валюта,то обирати лише банки з іноземним капіталом.При скрутному становищі,їм на допомогу приходить материнський банк з Європи.
В українських банках можна тримати лише гривню.
автор Первоклашка Я 06 августа 2022
Ответ дляenglish book
З валютного рахунку можна забирати валюту а не гривню.Банки,в яких у мене рахунки,пережили всі кризи,і валюта нікуди не ділася.З рахунків видають без замовлення,якщо сума до 500-1000$.
Тому я й пишу,що якщо валюта,то обирати лише банки з іноземним капіталом.При скрутному становищі,їм на допомогу приходить материнський банк з Європи.
В українських банках можна тримати лише гривню.
Дякую за поради! )
Яичница с беконом 07 августа 2022
Разбить на несколько банков (не депозит, а именно счет) - напр.Ощад, Приват и Аваль (или Пумб, и пр.)
Кили и Манджаро 07 августа 2022
Ответ дляБаба на горошине
Банку взять и отдать
Ага
100 тыс баксов прям не жалко)
В ячейку
english book 07 августа 2022
Ответ дляКили и Манджаро
В ячейку
От в ячейку точно не треба.Вони не гарантуються нічим,крім чесного слова банку.Крали як у Києві у мирний час,так і в Маріуполі під час окупації росіянами.
english book 07 августа 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Разбить на несколько банков (не депозит, а именно счет) - напр.Ощад, Приват и Аваль (или Пумб, и пр.)
Ощад і Приват,це державні банки.Не варто там тримати валюту.
Аваль підходить,це іноземний капітал.ПУМБ це український банк,хоч і потужний.
Є ще з десяток банків з іноземним капіталом.На них треба дивитися тим,у кого валюта.
Яичница с беконом 07 августа 2022
Ответ дляenglish book
Ощад і Приват,це державні банки.Не варто там тримати валюту.
Аваль підходить,це іноземний капітал.ПУМБ це український банк,хоч і потужний.
Є ще з десяток банків з іноземним капіталом.На них треба дивитися тим,у кого валюта.
Ощад пока единственный банк, который возвращает все вклады в валюте.
А так лучше разделять на несколько банков, это понятно, выше написала об этом
Баба на горошине 07 августа 2022
Ответ дляenglish book
Ощад і Приват,це державні банки.Не варто там тримати валюту.
Аваль підходить,це іноземний капітал.ПУМБ це український банк,хоч і потужний.
Є ще з десяток банків з іноземним капіталом.На них треба дивитися тим,у кого валюта.
ПУМБ - ахметовский
Олигарх ВСЕ свои активы ещё сохранившиеся бегом сейчас выводит из Украины
Выведет и ваши баксы с удовольствием
Злой, обезжирили его на миллиарды
И поделом