Пожарник• 07 января в 23:44
Я відверто не розумію , як в чоловіка може бути машина, а жінка ходить пішки
тут ще стільки дам цим гордиться і коли в них щось питають про їх машину вони відповідають про машину мужа)))
Про те що в жінки повинна бути якісніша, більша і відповідно дорожча машина, я взагалі мовчу.
Дуже дуже вумна• 08 января в 13:39
Ответ дляПожарник
Муж казав?
Я в этих машинах неплохо разбираюсь )
А если чего не знаю - знаю у кого спросить 😁
У Вас Ауди дизель или бензин ?
Дуже дуже вумна• 08 января в 13:40
Ответ дляПожарник
Муж казав?
Мало кто в год накатывает меньше 15 тыс
Поэтому я условно написала - хотя бы 2 раза
Пожарник
• 08 января в 13:41
Ответ дляКумедна
Ахаха, а муж то я смотрю у вас понтовщик)) ему то на работу на авто нужно, а вы кайфово по грязи и мокрому снегу или 40ка градусной жаре в от нюхать перегар и запах пота😂😂😂 и без понтов
Тут таких багато
Кумедна• 08 января в 13:47
Ответ дляДуже дуже вумна
Если это не лексус с тойотой , а например немец - в 8 тыс , а лучше 6 тыс . Это конечно если заботитесь о двигателе .
У меня пробег за год 35 тыс 😁 какое раз в год 😂
Я не таксую)) езда по городу в основном
Кумедна• 08 января в 13:48
Ответ дляДуже дуже вумна
Мало кто в год накатывает меньше 15 тыс
Ну тогда 2 ТО. Одно ТО где-то 2.5 часа. Это вообще не проблема
Дуже дуже вумна• 08 января в 13:50
Ответ дляКумедна
Ну тут для многих оказалось это камень преткновения для эксплуатации авто 😁
Дуже дуже вумна• 08 января в 13:55
Ответ дляЯ тут с краю постою
А моё счастье заключено в мужчине в том числе. Я люблю общаться с мужем, секс с ним офигенный, мы много вместе прожили, увидели, у нас двое детей, вот на него я готова тратить энергию, а на машину-нет. Мое счастье не заключается в машине как у вас
И такое бывает , каждому свое ))😁
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:10
Ответ длявре_Динка
Не варто життя оцінювати грошима, сподіваюсь колись ви будете їздити на чомусь крутішому😘
Спасибо 😘
Я правда не готова за тормозные колодки отдать почти 1000 долл )
И если б было овер дофига денег - наверно все равно б зажлобилась бы )
Видимо слишком пропечаталась в психике эта долбанная нужда (
Ответ дляДуже дуже вумна
Спасибо 😘
Колодки міняти не кожен рік треба.)
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:10
Ответ длявре_Динка
Колодки міняти не кожен рік треба.)
Это смотря как тормозить 😂
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:13
Ответ длявре_Динка
Та нашо гальмувати взагалі😹
😂😂
Не , я адекватный водитель , просто шустрый )))
Ответ дляДуже дуже вумна
Мало кто в год накатывает меньше 15 тыс
Я не накатую. Я аудюху купувала з 24тис пробігу, продала з 39) відкатавши два з половиною роки
П.с пробіг не скручений ні до мене ні мною.
З серпня ще 4 тис не накатала на новій. І то дві тисячі це дві великі поїздки, якби не вони то ще менше відкатала б)
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:16
Ответ длявре_Динка
Идеальный продавец вторичных машин 😂
Ответ дляДуже дуже вумна
Ого) куди ви їздите, що такий пробіг?
Я лише по місту, ну інколи в одесу назад пару разів в рік, і до дідуся чоловіка в чернігівську область
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:24
Ответ длявре_Динка
Ого) куди ви їздите, що такий пробіг?
Я даже по Черкассам умудряюсь намотать ) а в Харькове легко )
Меньше 30 тыс в год не получалось
Дама_из_рекламы• 08 января в 14:28
Ответ дляБорець за гаманець
Нормальні чоловіки підлаштовують свій робочий графік під школу і гуртки, а що в цьому дивного?
Це просто чоловіки які можуть так свій графік підлаштувати. А як, наприклад, тим же лікарям, мчс, іншим, у яких робочий графік чітко з і до? Вони не нормальні по-Вашому?
Дама_из_рекламы• 08 января в 14:29
Ответ дляПожарник
Мене взагалі це не тригерить, мені цікаво для чого жінки пишуть відверту єресть, одна пише що вона закохана в ГТ, інші пишуть що їх чоловіки підлаштовують робочий графік під розклад дітей
Ви в це вірите?
ГТ це громадський транспорт? Ну є збочення . Шо тільки не покохаєш ...
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:29
Ответ длявре_Динка
Зато мабуть у вас життя бурхливе і цікаве)
В мене все скучно. Дім-робота-тренування, шоппінг- все в радіусі до 5 км) офіс взалі в1.5 км від дому)
Нифига подобного (
Отсюда и наматываю наверное пробег 😂
Бритоножка• 08 января в 14:31
Ответ дляДуже дуже вумна
Мало кто в год накатывает меньше 15 тыс
6 летт 20 т, потом продали
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:32
Ответ длявре_Динка
Ви зараз живете в Черкасах, а самі з Харкова? І часто живете на два міста? Тоді мабуть звідси і такий пробіг
Так и до войны тот же был пробег
Все по 30 😂
Дама_из_рекламы• 08 января в 14:34
Ответ дляПожарник
Ви знаєте чоловіків які робочий графік підлаштують під розклад занять дітей?
Ну реально?
Мій чоловік, але у нього була керівна посада і не раз він ще грудну дитину брав з собою на роботу, а потім в обід вже вдома були. Зараз він підлеглий раб - ЗСУ царство рабства і дебілізма . Важко , коли тобою керує сопляк при погонах , які йому татко дав.
Бритоножка• 08 января в 14:37
Ответ дляКумедна
В смысле куда? Детей в сад/школу/секци. В садон, в спортзал, за покупками ну и что там конкретно у вас. В нас пол года мерзкая погода. Как же классно в снегодождь или дождь куда-то идти даже 1 км. Авто = комфорт. Без него никак.
У меня нет этого перечня, салон рядом,зал тоже в жк
за покупками или сходить, или заказать
Дуже дуже вумна• 08 января в 14:38
Ответ длявре_Динка
Нічого собі.) у вас робота повʼязана з машиною?)
Не уявляю навіть як стільки намоти по одному місту) за рік)хоча може все діло в тому що шукаю все в радіусі до 15 хв їзди від дому)
Ну смотрите
Я вечером в Харькове люблю проехать в кафешку или в рестик . Вечер , свет города фонари , дорога уже пустая , я еду , музыка громко , я подпеваю )) кайфово )))
Черкасы меньше по размеру . И я тут волком вою . Как будто в чемодане живу )) променад в эпицентр - счастье ))
Видимо если я не намотаю на машине - одна или с мужем - определенное количество км - меня плющит .
Бритоножка• 08 января в 14:39
Ответ дляПеченюшка
И ни слова о работе
Как -то про работу няни ..больше или домохозяйки