Я отвезла документы в новую школу. Сказали ждать письма, ответа до сих пор нет. Не понимаю когда ребенку в школу. С понедельника поеду к секретарю.
Parasolechcka• 07 августа 2022
Залежить від ’Землі’, де мешкаєте, та від школи (2-3 дні). Взагалі класи на наступний рік вже сформованіґ. Тобто як вийде секретар з відпусткиґ. может питати куди Вас зарахували.