Живчик-счастливчик• 17 июля в 10:06

Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції

Українські військові взяли участь у параді до дня взяття Бастилії у Франції. Зеля на відео проживає свої найкращі часи, , коли в Україні люди під обстрілами та постійній війні. Ціни космічні, простий люд зубожіє, а він знов поїхав у турне....
Колдунья-вещунья• вчера в 13:04
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Хоч би мову вже вивчили. Так яку країну ви представляєте, судячи по мові на якій написали коментар? Ну так отож... потім будете говорити про маніпуляції та провокації. Вчіть для початку мову
Удалено администрацией...

Колдунья-вещунья• вчера в 13:04
Удалено администрацией...
автор Живчик-счастливчик • сегодня в 07:18
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
автор Живчик-счастливчик • сегодня в 07:19
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• сегодня в 09:59
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Удалено администрацией...