Ромашкинная• 07 августа 2022

Я сегодня хозяюшка

Сделала пирог с яблоками , делаю редко, но получился вкусный )
Щас ухожу• 07 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Не нашла в рецепте заварного крема. Или просто не увидела)
Как его делать
https://klopotenko.com/ru/zavarnoj-krem-klassiches...
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
О! Новий рецепт, для грудка на кості
Грудку вимазать у маринаді соєвий+мед+гірчиця і хай постоїть так годинку, потім розігрити духовку на 250 градусів і куру туди, через 15 хв вимкнути і залишити там курку годин на 5-7 (ідеально робити на ніч)
Виходить просто божествено!
Я таку і так можу замість ковбаси) Ми ковбасу давно замінили запеченою хорошою щоковиною, такий маринад спробую, дякую!
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ми також робим для бутерів чи на шаурму, а до салату
Виниловая пластинка• 07 августа 2022
Ответ дляЩас ухожу
Спасибо 😘
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Якщо нормально вийшли, буду робить, бо мій основний їдок вареники таки їсть, та і чоловік любить, я не дуже до вареного тіста, але вишень же не просто так наморозила
Ох ці основні їдоки. ’Мам, риба фу’ - ’О, суші норм’
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляМатусік
Побовтати,навіть не місити
А на шаурму курку потрібно пекти)
Курка годує пару днів, поки не стане джерелом для шавухи)))
Лепешечка• 07 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Показывайте)
Та нету уже
Матусік• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та я ж не сперечаюсь, одразу написала що шаурма крутіша за фокаччу)
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Коли вагітна ходила, думала буде в мене дитинка, буду готувати йому тільки смачну клрисну їжу і тд, ага щазззз макарони+сир все інше ’це не смачно’
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
А їдок ваш млинці із м‘ясом любить? Млинець круглий пополам, намазати готовим фаршем, конвертиком, виходить т рикутник. В яйце збите і смажити, зі сметанкою - аж бігом!
А Я Самая Самая• 07 августа 2022
Я делала шашлычки куриные в духовке на луковой подушке и сырные лепешки. Пришёл старший с девушкой, младший с улицы и фффсе, как ничего и не было. Было вкусно)
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
М´ясо не їсть ні в якому вигляді, єдиний спосіб суп пюре, але не дай боже буде хоч крупинка не перебита до стану молекулярної кухні
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
А це садочки так привчили, я помітила. Макарони + сосиска або котлета. Я до садочка макаронів не давала, окремо пюре або гречка.
Ганцю в кєдах• 07 августа 2022
И я)
А Я Самая Самая• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Мой младший сразу рвал в таком случае, я перестала давать мясо. Рыба на ура, бобовые. Прошло пару лет, попробовал стейк как-то и все, мясо теперь нужно каждый день
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляМатусік
Та ну, фокачча - то фокачча. Рукожопам ще тісто робити важко)))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2022
Ответ дляЖенщинас
ааа,не вы!кто-то из девочек!!
пеку и жру як кинь)))))))))
Подсадите и меня))
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Вже 8 років, я все чекаю, з рибою те саме. Омлет став їсти пару років як, добре хоч молочку їсть
Боби, кукурудзу, картоплю - ні, рис з сиром - так
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
І фраза ’блд, ти охл’ ще рано? Я так колись зробила рибні котлети в формочках для кексів, які виявились норм і були захавані в один момент)))
Реклама формочок для кексів
автор Ромашкинная • 07 августа 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А можете поподробнее написать рецепт?
Стакан сахара смешать с двумя яйцами, добавить стакан Сметаны, перемешать, стакан муки , перемешать, соду погасить уксусом и ещё раз перемешать . Яблоки ( два средних) очистить от шкурки и нарезать дольками тонкими. Тесто вылить в форму ( я на пергамент выливаю) , яблоки «натыкать», посыпать корицей можно и крошкой. Крошка называется штрейзель, загуглите , там подробно расписано. Ставлю в духовку уже разогретую посредине , готовность спичкой проверяю
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Реклама формочок для кексів
Нє, мій на таке не ведеться
А Я Самая Самая• 07 августа 2022
Ответ дляtarveldy
А овощи ест? Морепродукты?
Проблема, однако. С одной стороны, Вари себе макароны с сыром и не парься. С другой - хочется накормить вкусненьким)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та да, я взяла домашніх поїсти по 35 гривень, але це не ціна в закрутку... Щороку Херсон нам давав ті самі сливки по 7 грн/кіло, але......
Это где такая цена? Я по 65 домашние вчера покупала
tarveldy• 07 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
А овощи ест? Морепродукты?
Нє, дяка фрукти став їсти
Я вже змирилася, вся надія на другу)))
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А стихійний базарчик у нас на районі
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
А стихійний базарчик у нас на районі
Город? Я тоже вчера покупала на стихийном
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
БЦ, не у перекупщиць
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
БЦ, не у перекупщиць
Прикольно. Я в Броварах, и тоже покупала домашнее.
Zelenkа• 07 августа 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви зафрендіться із жіночками і номер телефону беріть. Їм простіше все віддати вам і не стояти там.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Как вариант) Но я боюсь,я им буду невыгодный покупатель,непостоянный. Часто изменяю с Сильпо