Ненавязчивый синтезатор• 07 августа 2022

Зара розпродаж! Відкрийте таємницю коли яка країна оновлюється?

Хелп, дівчата..
Коли не зайду нічого нема. Не можу вілсоідкувати час коли речі з‘являються і можна виловити. Дитина в школу не одягнута
Германія якось в 1 ночі оновлювалася бувало, але це було один раз
Вишнёвая Леди• 07 августа 2022
Таємниці нема,коли завгодно,як є товар
Молчунья• 07 августа 2022
Та вже наче пізно для оновлення розмірів. Можуть бути одиночні випадки
Да, я блондинка!• 07 августа 2022
Я ще минулого тижня отримала замовлення по розпродажу. Думаю, що вже пізно.
Мать драконов• 07 августа 2022
Кожну річ потрібно окремо моніторити, вони не оновлюють все і одразу
ГейСюда• 07 августа 2022
Розпродаж все давно пройшов. Це залишки
karolinaN• 07 августа 2022
Оновлення йде в будь-які часи і хвилини кожного товару окремо.Якщо вже вам дуже щось потрібне,то це одразу згода купляти з повним шипом,бо з´являється на декілька хвилин і зібрати компанію нема часу.І рука на ’пульті’,тобто оновлювати сторінку кожні 10 хвилин
karolinaN• 07 августа 2022
у серпні розділ розпродажу повністю зникне
автор Ненавязчивый синтезатор • 07 августа 2022
Ответ дляkarolinaN
Дякую!
Так і планую з шипом)