АнтиТанкист• 07 августа 2022

Жіноче здоров´я з Mirena, чи варто?

Чи є хтось хто ставив Мірену в лікувальних цілях. Поділіться будь ласка враженнями. Мені її призначив лікар, але щось я дуже сумніваюсь, в інтернеті багато поганих відгуків…
Самохвалова• 07 августа 2022
У меня стоит год, все отлично! С задачей справляется. Ничего из того, что пишут плохого в интернете у меня не наблюдается.
Ухтышка_малышка• 07 августа 2022
Вы не забывайте, что врач назначает лечение по обязательному протоколу, а не потому что считает, что это нужно/ полезно. И, на минуточку, спираль- абортивный метод контрацепции.
ГалинаМалина• 07 августа 2022
У меня полет нормальный.в след году уже доставать буду.
Из Хацапетовки• 07 августа 2022
Стоит ровно год. Мне 45. Начала жить по-человечески. До этого- заливало, ендометриоз, миомы, две гистероскопии, гормоны пила...На мирене-2 мес. нет мес...потом мажет 2 недели. И живу!
Трусы с капюшоном• 07 августа 2022
Стоїть вже 2 роки. Все добре.
Міоми, багато дрібних. Знайшлись після ванітності і родів.
Забула про критичні дні
Трусы с капюшоном• 07 августа 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Це гормональна спіраль! Ще раз: гормональна!!!
Отжигающая• 08 августа 2022
Я еле выжила после этой спирали, полный гормональный сбой....
Ухтышка_малышка• 08 августа 2022
https://compendium.com.ua/info/23609/mirena/
Вы точно хотите?
ДаЗдраПерма• 08 августа 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ну, багато хто вважає, що якщо яйцеклітина запліднилась, і не мала потім змогу імплантуватись, бо ендометрій мізерний, то це вже аборт)))
ДаЗдраПерма• 08 августа 2022
Користуюсь 5 років, треба вже міняти. Єдине, що помітила - зниження лібідо. Поставила під час гв, симптоми ендометрізу зникли, а відсутність менструацій взагалі стала приємним бонусом. Ну і відсутність переживань про неплановану вагітність значно полегшила життя)
Ms. Искренность• 08 августа 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Вы про мирену что то знаете,?
Зачем пишите если не в теме
Ms. Искренность• 08 августа 2022
Ответ дляОтжигающая
А у меня прорывное кровотечение
Чуть не умерла от потери крови ..еле спасли
Всунула врач при миоме.
Ухтышка_малышка• 08 августа 2022
Ответ дляMs. Искренность
Вы про мирену что то знаете,?
Зачем пишите если не в теме
У подруги стояла. После нее долго восстанавливалась. И несколько лет не могла забеременеть.
Милюша• 08 августа 2022
Послухаю, також лікар рекомендує Мірену.
Трусы с капюшоном• 08 августа 2022
Ответ дляMs. Искренность
А у меня прорывное кровотечение
Всунула врач при миоме.
Так, від мірені можуть зявлятись тимчасова кіста. Але зазвичай вона проходить, коли повинна була б бути наступна менструація. Фолікул не визріває та не лопається. Це, те, що я зрозуміла з розповіді лікаря та Узіста (виключно по гінекології).
В мене таке було перед початком війни.
Я приймала пігулки призначені лікарем.
Королева красоты• 08 августа 2022
В мене стояла джайдес, теж гормональна, але гормону менше ніж в мірені, ставила після видалення поліпів. Все було добре, відчула себе людиною на 3 роки. Скоро планую знову ставити
Ms. Искренность• 08 августа 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
В мене таке було перед початком війни.
Я приймала пігулки призначені лікарем.
Причем тут киста и кровотечение
Ms. Искренность• 08 августа 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Мирена это не абортивный метод.
Это гормоналтнвя спираль.
Ухтышка_малышка• 08 августа 2022
Ответ дляMs. Искренность
Мирена это не абортивный метод.
Это гормоналтнвя спираль.
Уже прочитала, перепутала с другой. Мне моя гинеколог про них подробно рассказывала. Так что не при каких условиях не поставила бы
Пустощі-веселощі• 08 августа 2022
Ответ дляКоролева красоты
У меня ситуация один в один, только с Миреной, тоже после полипов, после удаления, по мед-показаниям. Тоже начиталась отзывов, боялась, но таки решилась. Уже полтора года стоит, сейчас понимаю, что довольна, привыкала долго, какое-то время была мазня, со временим наладилось. Мне на гормональных таблетках было сложнее, постоянно высчитывать дни, контролировать, не пропускать бррр, вспомню-вздрогну.
Стрекозей• 08 августа 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Довго поновлювалася тому что мірена має абортивний ефект чи чому?
І що саме вона відновлювала?
Королева красоты• 08 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Я також пробувала пити Джаз + -, то мене вистачило на 2 місяці, жахливо себе почувала. Зі спіраллю ніякого звикання не було, максимум 1місяць мазало і все. Зате я забула що таке болючі та кровопроривні місячні, плюс я заміжня та маю дитину, як контрацепція це для мене теж супер. Одна біда - я змінила гінеколога, в липні в неї її зняла та прийшла з новою щоб вставити одразу. А спіраль стала не так як потрібно і довелось її витягнути. 2000 грн на вітер ((( Думаю в вересні знову спробую, але повернусь до того лікаря який ставив першу спіраль
Ухтышка_малышка• 08 августа 2022
Ответ дляСтрекозей
І що саме вона відновлювала?
Кажется были кисты, а потом эта фигня вообще вросла. Она не сильно распространялась, но знаю что лежала в больнице и несколько раз ее чистили
Трусы с капюшоном• 08 августа 2022
Ответ дляMs. Искренность
Причем тут киста и кровотечение
Кіста може розірватися і буде кровотеча.